proALPHA ERP: Custom Relationship Management - CRM

proALPHA Zarządzanie relacjami z klientami (CRM)

Efektywne kształtowanie relacji z klientami dzięki CRM

proALPHA CRM sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z klientami, ponieważ zapewnia całościowe spojrzenie na obecnych i potencjalnych klientów, co umożliwia indywidualną obsługę od momentu złożenia oferty, aż do posprzedażowej obsługi. W celu systematycznego zarządzania relacjami z klientami, proALPHA CRM jako centralna platforma informacyjna udostępnia wszystkim działom jednolite informacje o klientach w czasie rzeczywistym. Kompleksowe funkcje CRM, m.in. akcje marketingowe lub zarządzanie kontaktami i szansami sprzedaży, przyczyniają się do efektywności procesów. Informacje o konkurencji, prognozy i kontrola sprzedaży są kluczem do dalekosiężnego planowania relacji z klientami.

Funkcjonalności i wiele więcej

Szczegółowe informacje na temat proALPHA CRM w pliku PDF.

Pobierz broszurę

CRM w proALPHA – kluczowe zagadnienia

  • Całościowe podejście do obecnych i potencjalnych klientów
  • Wsparcie przedstawicieli handlowych niezależnie od miejsca i czasu
  • Pełna dokumentacja procesów sprzedaży
  • Szanse sprzedaży widoczne po naciśnięciu jednego przycisku
  • Planowanie i przeprowadzanie akcji marketingowych skierowane na określoną grupę docelową
proALPHA CRM

Wszystkie dane klienta w zasięgu ręki

Po naciśnięciu jednego przycisku proALPHA dostarcza całościowe informacje o każdym kliencie. Przedstawiciele handlowi nawet w drodze mają dostęp do wszystkich dokumentów i informacji zapisanych w systemie ERP, m.in. do aktualnych katalogów, cen lub rabatów. Ostatnie oferty i wyniki rozmów z klientami są również tutaj zapisywane. Z kolei w pełni zintegrowany system zarządzania dokumentami (DMS) automatycznie archiwizuje wszystkie dokumenty klienta i udostępnia je w jego teczce. 

Sterowanie akcjami sprzedaży

Wszystkie akcje sprzedaży można łączyć z odpowiednimi projektami sprzedaży. Zautomatyzowane workflow standardowych procesów sprzedażowych wspiera przy powracających zadaniach, jak np. nadzór leadów sprzedażowych czy planowanie wizyt u klientów.

Aktualne informacje w zasięgu ręki

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach? Dzięki magazynowi klienta proALPHA Aktuell ma zawsze dostęp do najświeższych informacji.

Przeczytaj najnowsze wydanie

Zarówno podczas pracy w biurze, jak i w terenie profesjonalna obsługa klienta możliwa jest tylko w oparciu o kompletne i aktualne informacje. proALPHA CRM stanowi podstawę.

Ukierunkowane działania marketingowe

proALPHA umożliwia prowadzenie działań marketingowych ukierunkowanych na konkretną grupę docelową. Dzięki temu bezproblemowo można wybrać osoby do kontaktu. Ciągły nadzór osiąganych wyników pomaga w tworzeniu jeszcze efektywniejszych działań następczych, zmniejszaniu strat oraz polepszaniu wartości wskaźnika odpowiedzi (Response Rate).

Aktualne informacje dzięki zestawieniom

Aby prognozy były jak najdokładniejsze, szanse sprzedaży są stale opracowywane i oceniane. W tym celu proALPHA jest wyposażona w wiele zestawień dotyczących np. statusu projektu sprzedaży, grup produktów, regionów lub odpowiedzialnego teamu przedstawicieli handlowych. Za pomocą Business Cockpit wskaźniki sprzedaży przedstawiane są przejrzyście w formie grafik, które mogą być wyświetlane na urządzeniach mobilnych, co umożliwia szybkie dotarcie do potrzebnych informacji. 

System proALPHA w Meister Abrasives

System proALPHA sprawdził się w Meister Abrasives jako kompletne rozwiązanie ERP: moduł proALPHA CRM ułatwia kompleksową kalkulację ofert przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych cenników klientów i krajów.

Przejdź do raportu użytkownika