modul-webportal-hero

Strona www proALPHA

Połączenie partnerów biznesowych z systemem ERP

Łączenie klientów, dostawców, przedstawicieli i nawet własnych pracowników do systemu proALPHA poprzez przeglądarkę internetową: dzięki stornie www jest to możliwe bez względu na urządzenia mobilne, platformę i miejsce. Osoby te mają dostęp do określonych danych systemu ERP w czasie rzeczywistym. W ten sposób każdy ma dostęp do informacji potrzebnych do wykonywania swoich bieżących zadań.

Strony www zintegrowane są całkowicie z systemem ERP. Dzięki temu nie występuje redundancja danych oraz znika potrzeba wykorzystywania i serwisowania kolejnych systemów lub interfejsów.

Zakres usług

Szczegółowe informacje na temat proALPHA ERP w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Strony www w proALPHA – kluczowe zagadnienia

  • Przyłączanie partnerów biznesowych i pracowników bezpośrednio do procesów ERP
  • Kontrolowany dostęp do danych w czasie rzeczywistym dzięki rolom oraz prawom
  • Pełna integracja zapobiega redundancji danych
  • Konfiguracja dopasowana do grupy docelowej 
  • Kilka sklepów internatowych na mandanta
modul-webportal-content

Jeden zbiór danych, wiele indywidualnych portali i sklepów internatowych

Na podstawie tych samych danych można utworzyć kilka stron www o różnej ofercie towarów i usług. Konfigurację oraz dane można łatwo dopasowywać do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Na potrzeby e-commerce stworzony został interfejs Multishop, który umożliwia połączenie sklepów internetowych z proALPHA. Istnieje możliwość połączenia kilku sklepów dla jednego mandanta. 

Portal klienta wspiera sprzedaż

Portale klienta są użytecznym narzędziem w procesie sprzedaży Business to Business (B2B) oraz Business to Consumer (B2C). Klient może zalogować się do portalu w przeglądarce, a w nim może przeglądać swoje dane i zlecenia, konfigurować produkt i ostatecznie zamawiać. Podczas tego klient otrzymuje indywidulaną cenę łączenie z rabatem, ceną ruchomą oraz narzutem.

Portale sieci Web w handlu hurtowym

Wygodny sposób łączenia klientów, dostawców i sklepów internetowych z systemem ERP.

Czytaj dalej

proALPHA oferuje opcje przyłączenia do systemu ERP partnerów biznesowych, pracowników i klientów. Zestandaryzowany interfejs Multishop umożliwia integrację platform e-commerce.

Portal dla przedstawicieli handlowych – informacje dostępne w drodze

Przedstawiciele handlowi oraz pracownicy działający w terenie mają dostęp do wszystkich informacji niezbędnych podczas spotkania z klientem, czyli do aktualnych danych kontaktowych, statusu projektu sprzedaży lub całej historii klienta. Podczas spotkania z klientem mogą oni pracować bezpośrednio z systemem ERP i np. sprawdzać dane kontaktowe lub tworzyć nowe zlecenia. Dzięki temu odpowiedzi na pytania dotyczące cen, stanu magazynu, ofert lub zaległych dostaw mogą zostać udzielone natychmiast.

Integracja dostawców z łańcuchem dostaw

Za pomocą portali dla dostawców można odciążyć dział zakupów. Każdy dostawca otrzymuje dostęp do indywidualnej strony www, która jest dostosowana do jego specyficznych wymagań. Dzięki temu dostawca może sprawdzać aktualny zapas magazynowy, ustalać zapotrzebowanie i samodzielnie dostarczać towar w zależności od ustaleń umowy ramowej. Na stronie wwww może on również samodzielnie pobierać nowe zamówienia i dane kontraktu.

Ustal termin

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym doradztwie proALPHA? Chętnie Ci doradzimy – bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Zadzwoń do nas i ustal termin:

+48 68 50 66 500