modul-vertrieb-hero

proALPHA Sprzedaż

Sterowanie sprzedażą z nastawieniem na zysk

Począwszy od planowania zbytu, przez kalkulacje oferty, a skończywszy na dostawach i fakturach – dzięki rozwiązaniu, które jest całkowicie zintegrowane z proALPHA, możliwe jest efektywne planowanie oraz całościowe odwzorowanie procesów sprzedaży. Powodzenie projektów sprzedaży nie zależy tylko od ceny i jakości oferowanych produktów, ale również od informacji o klientach, w które wyposażeni są handlowcy. Dzięki proALPHA pracownicy mają zawsze pod ręką wszystkie istotne informacje dotyczące procesu sprzedaży, nawet gdy są w terenie. Poprzez zintegrowaną funkcję controllingu zarówno kierownicy działu sprzedaży, jak i jego pracownicy mają stały podgląd na bieżący obrót, marże i prowizje.

Zakres funkcji i wiele więcej

Szczegółowe informacje na temat proALPHA Sprzedaż w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Sprzedaż z proALPHA – kluczowe zagadnienia

  • Sterowanie procesami sprzedaży ponad strukturą przedsiębiorstwa
  • Automatyzacja rutynowych zadań
  • Elastyczna kalkulacja oferty dzięki zapytaniom CTP
  • Przyłączanie rozwiązań e-Business
  • Automatyczna kontrola wskaźników sprzedaży
modul-vertrieb-content

Oferty tworzone w jednej chwili

Dzięki proALPHA życzenia partnerów biznesowych przenoszone są bezpośrednio do ofert i nie ma tutaj znaczenia, czy dotyczą one towarów handlowych, produktów seryjnych lub produkcji na szczególne zamówienie klienta. Jako wsparcie przy tym służą kalkulacje oparte na regułach oraz konfiguracje produktów. Dzięki zapytaniom CTP (Capable to Promise) już podczas rozmowy z klientem możliwe jest podanie wiążącego terminu realizacji zamówienia. Wszystkie wersje oferty zapisane są centralnie w systemie zarządzania dokumentami (DMS), co umożliwia śledzenie wprowadzanych zmian.

Zautomatyzowane procesy

Moduł proALPHA WorkflowManagement zapewnia efektywność i wysoką jakość procesu sprzedaży podczas wszystkich jego etapów. Bez znaczenia, czy chodzi o zlecenia ramowe i harmonogramy dostaw według terminu czy współczynnika dostępu, proALPHA automatyzuje przez EDI (Electronic Data Interchange) wymianę zleceń i kontraktów klientów.

proALPHA CRM

Budowanie pozytywnej relacji z klientami: proALPHA umożliwia całościowe spojrzenie na obecnych i potencjalnych klientów.

Czytaj dalej

Moduł proALPHA Sprzedaż zintegrowany z rozwiązaniem ERP wspiera cały proces sprzedaży – od planowania zbytu, aż do faktury.

Łatwe podłączanie partnerów biznesowych

Moduł Sprzedaż jest ściśle powiązany z proALPHA Customer Relationship Management (CRM), które oferuje narzędzia niezbędne do systematycznego zarządzania relacjami z klientami. Połączenie z klientami oraz partnerami handlowymi możliwe jest poprzez stronę www proALPHA. Interfejs wyposażony w możliwość Multishop umożliwia integrację platform e-commerce, dzięki czemu e-Business staje się integralną częścią modułu z proALPHA Sprzedaż.

Kontrola sprzedaży

Różnorodne funkcje służące do planowania oraz kontrolowania sprzedaży umożliwiają monitorowanie obrotu. System informacyjny (MIS) regularnie dostarcza sprawozdania, które potrzebne są w poszczególnych działach do realizacji codziennych zadań. W Business Cockpit za pomocą przejrzystych pulpitów można interaktywnie analizować wskaźniki sprzedaży, rozpoznawać trendy oraz odchylenia. Inne kompleksowe zagadnienia można analizować ad hoc za pomocą proALPHA Analyzer. Umiejętności programistyczne nie są do tego potrzebne.

System proALPHA w H2O

System proALPHA sprawdził się wielokrotnie jako kompletne rozwiązanie klasy ERP. W H2O dzięki proALPHA dokumentacja dotycząca procesów sprzedaży jest przejrzysta.

Przejdź do raportu użytkownika