modul-service-hero

Serwis proALPHA

Doskonały serwis warunkiem zadowolenia klientów

Niezawodność i wysoka jakość produktów musi być kontynuowana w serwisie. W przypadku problemu czy pytania ze strony klienta trzeba działać profesjonalnie i szybko podjąć odpowiednie kroki. Serwis proALPHA wspiera obsługę klienta od momentu zgłoszenia serwisowego, aż do akcji serwisowej.

Zakres funkcji i wiele więcej

Szczegółowe informacje na temat proALPHA Serwis w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Serwis w proALPHA ERP – kluczowe zagadnienia

  • Wszystkie istotne informacje zawsze pod ręką – nawet na urządzeniach mobilnych
  • Prosta obsługa zwrotów i reklamacji
  • Ciągłe śledzenie zwrotne numerów seryjnych oraz partii
  • Efektywne przygotowanie i rozliczanie akcji serwisowych
  • Rzetelne oraz terminowe przeprowadzanie konserwacji
  • Controlling serwisu narzędziem w rozpoznawaniu możliwości udoskonalenia
modul-service-content

Profesjonalne akcje serwisowe i konserwacje

Jakość serwisu zależy w dużej mierze od szybkości, efektywności i przejrzystości procesów. Z proALPHA wszystkie czynności pracownika serwisu mogą być efektywnie planowane, sterowane i rozliczane. Kolejne terminy konserwacji oraz okres obowiązywania umowy są stale widoczne dzięki powiadomieniom.

Wszystkie informacje w zasięgu ręki

Wszyscy pracownicy serwisu mają dostęp do jednolitych danych i w każdym momencie mogą sprawdzić status zgłoszenia serwisowego, dostawy, faktury, stawki kosztowe, miejsca powstawania kosztów czy nośniki kosztów. Dzięki dostępowi do teczek produktów pracownicy w biurze, jak i technicy w miejscu akcji serwisowej mają wgląd do całkowitego cyklu życia produktu lub maszyny, łączenie z informacjami o wcześniejszych kalkulacjach lub wykonanych usługach serwisowych.

proALPHA w AAT Alber Antriebstechnik

Znakomity serwis może zapewnić przedsiębiorstwu istotną przewagę konkurencyjną – przeczytaj, jak AAT dba o wysoką terminowość dzięki rejestrowaniu i opracowywaniu zleceń w oparciu o procesy.

Przejdź do raportu użytkownika

„Nasi pracownicy mają dostęp do wszystkich informacji, które są potrzebne, aby wspierać klientów. Wszystko odbywa się zgodnie z planem i żadna konserwacja nie może zostać zapomniana.”

Frank Schlegel, dyrektor, H2O GmbH

Efektywne przeprowadzanie i śledzenie zwrotów

proALPHA wspiera serwis stacjonarny w przetwarzaniu zwrotów każdego rodzaju, też w przypadku gwarancji oraz wymiany z dobrej woli. W przypadku produktów prowadzonych według partii proALPHA umożliwia kompletne prześledzenie pochodzenia partii oraz jej wykorzystania; również w przypadku artykułów opatrzonych numerami seryjnymi. 

Controlling serwisu – automatyczne przydzielanie kosztów

Płatna naprawa, gwarancja lub wymiana z dobrej woli – proALPHA automatycznie obciąży w księgowości prawidłowe konta. Jedocześnie rachunek MPK i rachunek nośników kosztów zostaną wypełnione niezbędnymi danymi. W ten sposób tworzona jest podstawa efektywnego controllingu serwisu. A dzięki intuicyjnym zestawieniom łatwo można identyfikować potencjał poprawy.

Broszury, White Papers i wiele więcej

Wszystkie informacje na temat Twojego zakresu obowiązków możesz zamówić, wysyłając nam wiadomość e-mail.

Zamów broszury