proALPHA ERP Modul - Business Intelligence

proALPHA Business Intelligence

Zawsze na bieżąco

Managerowie i referenci, aby szybko podjąć właściwe decyzje, potrzebują pełnych i aktualnych danych. Dzięki intuicyjnym narzędziom proALPHA BI są oni zawsze dobrze poinformowani m.in. poprzez miesięczne sprawozdania i zestawienia ad hoc. proALPHA udostępnia w każdej sytuacji decyzyjnej wiarygodne dane. Wszystkie zestawienia zapisywane są w centralnej bazie danych, dzięki czemu dane z całego systemu są jednolite i zgodne.

Funkcjonalności i wiele więcej

Szczegółowe informacje na temat proALPHA Business Intelligence w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Business Intelligence w proALPHA – kluczowe zagadnienia

  • Intuicyjne narzędzia BI dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • Narzędzia dostosowane do potrzeb danego stanowiska – dyrektorów, kierowników działów i referentów
  • Interaktywny Business Cockpit zapewnia aktualne informacje i pomaga w podjęciu trafnych decyzji nawet w drodze
  • Standardowe raporty generowane z systemu informacyjnego (MIS – Management Information System) jednym przyciskiem
  • Wczesne rozpoznawanie krytycznych sytuacji
  • Sporządzanie arbitralnych analiz ad hoc przy pomocy proALPHA Analyzer
pA ERP BI

System informacyjny do standardowego raportowania

System informacyjny proALPHA MIS (Management Information System) to narzędzie, które regularnie dostarcza wiarygodne raporty potrzebne do pracy, takie jak informacje o wysokości dziennego obrotu lub zapasów magazynowych. Dyrektorzy, kierownicy działu i referenci mogą dzięki temu szybko odpowiadać na pytania dotyczące obszaru ich pracy. Dodatkowy system wczesnego ostrzegania automatycznie oblicza wskaźniki, takie jak terminowość, stopnień płynności finansowej lub wskaźniki braków oraz rozpoznaje krytyczne sytuacje.

Business Cockpit do analiz dostosowanych do obszaru

Dzięki analizie kierowanej (Guided Analytics) zapewnione jest szybkie rozpoznawanie odchyleń i trendów. proALPHA oferuje sześć standardowych kokpitów dla obszarów: zakupy, gospodarka materiałowa, produkcja, sprzedaż, finanse i nierozliczone pozycje. Dla obszarów zarządzanie relacjami z klientami (CRM), rachunek kosztów oraz rachunek nośników wyników dostępne są kolejne Enterprise Cockpits.

White Paper

Szczegółowe informacje na temat pracy z oprogramowaniem proALPHA na skalę międzynarodową.

Pobierz White Paper

proALPHA Business Intelligence zapewnia odpowiednie informacje w optymalnym formacie, aby szybko podjąć trafną decyzję.

Interaktywne kokpity

Kokpity wyposażone są w pulpity informacyjne, za pomocą których pracownicy mają dostęp do danych swojego zakresu obowiązków, również gdy są w drodze. W interaktywnych aplikacjach można zwiększać szczegółowość danych za pomocą funkcji „Drill Down”, czyli zagłębiania się w dane. Do analiz mogą być wybierane różne źródła danych.

Łatwa analiza dużej ilości danych dzięki proALPHA Analyzer

proALPHA Analyzer jest narzędziem pomocnym w szukaniu odpowiedzi na specyficzne pytania. Kontrolerzy finansowi oraz specjaliści mogą za jego pomocą sporządzać analizy oraz rozpoznawać ukryte zależności, całkowicie bez umiejętności programistycznych.

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby