proALPHA Module

Przegląd najważniejszych funkcji

Struktura modułowa w zintegrowanym rozwiązaniu

System proALPHA nie tylko wspiera liczne procesy podstawowe sektora małych i średnich przedsiębiorstw, ale może być również rozszerzany o dodatkowe funkcjonalności. Dzięki strukturze modułowej możliwe jest dopasowanie rozwiązania do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Moduły są całkowicie zintegrowane oraz zapewniają płynny potok ilości i wartości, co gwarantuje spójne procesy w całym przedsiębiorstwie i poza nim.

Zakres usług

Szczegółowe informacje na temat proALPHA ERP w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Moduły podstawowe

Moduły podstawowe, które są odpowiednio dopasowane do działów produkcji lub handlu, stanowią trzon przedsiębiorstwa, ponieważ odzwierciedlają podstawowe procesy biznesowe wzdłuż całego łańcucha wartości.

Moduły specjalne

Dzięki tym specjalnym funkcjom proALPHA osiąga pełną wydajność. Funkcje te przyczyniają się do polepszenia współpracy między działami przedsiębiorstwa, co z kolei ma odzwierciedlenie we wzroście produktywności.

Łączność

Praca w sieci, cyfryzacja oraz Przemysł 4.0 mogą funkcjonować tylko z jednolicie połączonymi systemami. Z proALPHA można zintegrować wszystkie aplikacje CAD oraz dowolne urządzenia i systemy.