unternehmen-hero

Niezawodny partner dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Firma proALPHA

W krajach niemieckojęzycznych Grupa proALPHA jest obecnie trzecim co do wielkości dostawcą oprogramowania ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. proALPHA oferuje swoim klientom oprogramowanie i serwis z jednej ręki.

Elastyczny i skalowalny system proALPHA ERP pozwala dzięki swojej szerokiej gamie funkcjonalności sterować wszystkie procesy wzdłuż całego łańcucha wartości. Profituje z tego 1800 przedsiębiorstw małej i średniej wielkości w ponad 50 krajach. Nasi klienci pochodzą z różnych branży: począwszy od budowy maszyn i instalacji, poprzez przemysł elektrotechnicznych i nowe technologie, obróbkę metali, przemysł tworzyw sztucznych, a skończywszy na handlu hurtowym i sektorze dostawy wyposażenia samochodowego.

 

proALPHA oferuje nie tylko oprogramowanie, lecz także wszechstronne usługi konsultingowe, wsparcie, serwis i usługi konserwacyjne. Klienci proALPHA bardzo cenią sobie te bliskie relacje z producentem i jego bezpośrednie wsparcie w każdej kwestii dotyczącej ich rozwiązania ERP. Dzięki licznym wersjom językowym i krajowym dostawca systemu proALPHA ERP postrzegany jest jako interesujący partner również przez małe i średnie przedsiębiorstwa działające na rynku międzynarodowym.

proALPHA zapewnia Ci wsparcie wszędzie tam, gdzie projektujesz, produkujesz i wprowadzasz na rynek swoje produkty – możliwe jest to dzięki 900 pracownikom w 12 niemieckich siedzibach, i 14 oddziałach zagranicznych. Ponad 100 programistów pracuje nad rozwojem i udoskonaleniem kompletnego rozwiązania proALPHA. Grupa proALPHA została już osiem razy nagrodzona jako najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo średniej wielkości. Do innowacji przyczyniają się także kooperacje z renomowanymi instytutami badawczymi, takimi jak Instytut Fraunhofer, Software-Cluster, RWTH Aachen czy SmartFactoryKL.

Bezpieczna przyszłość z proALPHA

proALPHA należy do wiodących dostawców oprogramowania ERP dla sektora produkcji i handlu hurtowego. Nasi klienci to przedsiębiorstwa średniej wielkości – tak jak my. Klienci darzą nas zaufaniem, ponieważ oferujemy im właściwe rozwiązania na różnorodne wyzwania, które niesie ze sobą teraźniejszość i przyszłość. Wspieramy naszych klientów od ponad 20 lat i cieszymy się ponadprzeciętnym wzrostem obrotów.

Dowiedź się więcej

Zawsze blisko ─ na całym świecie

Dzięki 27 oddziałom na całym świecie i licznym partnerom proALPHA jest zawsze blisko swoich klientów. proALPHA reaguje kompetentnie i szybko na potrzeby międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych – począwszy od konsultingu, przez implementację, a skończywszy na zarządzaniu projektami.

Znajdź oddział

Zarząd

Zarząd Grupy proALPHA może pochwalić się długoletnim doświadczeniem z zakresu produkcji dyskretnej, w branży oprogramowania oraz w dziedzinie konsultingu dla małych i średnich przedsiębiorstw operujących na rynkach międzynarodowych. Ich ekspercka wiedza i wszechstronne doświadczenie pozwalają im wspierać klientów w każdej możliwej kwestii dotyczącej rozwoju przedsiębiorstwa – począwszy od optymalizacji najprostszych procesów, a skończywszy na innowacyjnych projektach w zakresie cyfryzacji.

Ponadto zarząd proALPHA doskonale zna i rozumie wyzwania, z którymi borykają się małe i średnie przedsiębiorstwa. To sprawia, że Grupa proALPHA jest idealnym partnerem dla rozwijających się przedsiębiorstw, od małych zakładów produkcyjnych po wiodące globalne podmioty.

Odpowiedzialność społeczna

Sukces oznacza obowiązek wobec społeczeństwa i środowiska. proALPHA przywiązuje wielką wagę do równowagi ekologicznej na wszystkich poziomach. Ta filozofia widoczna jest zarówno w oszczędnym obchodzeniu się z tonerami do drukarki i papierem, jak i powstaniu stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie firmy. Ponieważ dostawcy oprogramowania w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami mogą tylko w minimalnej mierze przyczynić się do minimalizowania strat zasobów, Grupa proALPHA angażuje się w projekty społeczne. Dzięki aktywnemu wsparciu lokalnych i międzynarodowych projektów charytatywnych proALPHA pomaga ludziom w potrzebie – niezależnie od ich wieku, pochodzenia czy miejsca zamieszkania. 

Dowiedź się więcej