Partner projektowy z ciekawostką i pomysłami na przyszłość ERP

bredent group - cyfryzacja na całej linii - z rozwiązaniami mobilnymi

Sam zobacz

System ERP dla produkcji

Już od ponad 20 lat pomagamy Hidden Champions odnosić jeszcze większe sukcesy.

System proALPHA ERP

Od rozwoju produktów aż po ich produkcję, od finansów aż po zarządzanie relacjami z klientami: dzięki proALPHA możesz odwzorować cały łańcuch wartości.
Dowiedz się więcej

Branże

20-letnie doświadczenie na rynku rozwiązań klasy ERP w sektorze średnich przedsiębiorstw sprawiło, że Grupa proALPHA stała się specjalistą w wielu dziedzinach.
Dowiedz się więcej

Doradztwo

proALPHA oferuje więcej niż tylko oprogramowanie ERP. Nasi klienci profitują nie tylko ze szkoleń i usług konserwacyjnych na najwyższym poziomie, lecz także z profesjonalnego doradztwa z pierwszej ręki.
Dowiedz się więcej

Infocenter

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat kompletnego rozwiązania klasy ERP i jego funkcjonalności? Możesz wybierać spośród licznych wideo, broszur i White Papers.
Dowiedz się więcej

> 25
lat jako partner dla sektora MŚP
4 500
klientów
na całym świecie

1 200
pracowników
na całym świecie
125 000
użytkowników
w ponad 50 krajach

> 30
lokalizacji
na całym świecie
12
lat stałego
wzrostu obrotu

250
programistów
35
partnerów
z tego 5 w ramach badań naukowych

Obejrzyj nagranie

Producent maszyn specjalnych, firma isel Germany AG wytwarza między innymi kompletne maszyny CNC sterowane komputerowo i systemy robotów do produkcji chipów. Przez wiele lat proALPHA zapewnia w całej Grupie isel niezawodność dostaw, optymalne zarządzanie zapasami i scentralizowane dane.
isel Germany AG

Obejrzyj nagranie

Od ponad 60 lat MAJA projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę maszyn dla branży przemysłu spożywczego. Ta rodzinna firma zbudowała na całym świecie ponad 90 000 instalacji, średnio około 2000 rocznie. MAJA współpracuje z proALPHA ERP od 1994 roku, skutecznie zarządzając ogromną różnorodnością produkcji.
MAJA-Maschinenfabrik

Obejrzyj nagranie

Od 1889 r. Rala GmbH dostarcza branży przemysłowej i rzemieślniczej artykuły techniczne i artykuły BHP. Na 15 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, ponad 18 000 podstawowych pozycji asortymentowych czeka na klientów. Obsługa zamówień, niezawodność i szybkość dostawy są niezwykle ważne. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest proALPHA ERP.
Rala GmbH & Co. KG

Obejrzyj nagranie

„Dla nas, przedsiębiorstwa średniej wielkości, planującego w przyszłości dalszy rozwój, proALPHA z pewnością jest najlepszym systemem ERP, ponieważ możemy zarządzać wszystkimi procesami wykorzystując tylko jedno rozwiązanie.”
Wolfgang Stein, Prezes DRAHTZUGSTEIN HOLDING GMBH & CO.KG

Obejrzyj nagranie

W jedenastu lokalizacjach na całym świecie EckerleHolding GmbH produkuje systemy szczotek i moduły EC dla przemysłu motoryzacyjnego, złożone elementy z tworzyw sztucznych, tłoczone, zintegrowane elementy elektroniczne oraz wiele innych. Aby sprostać wymaganiom swoich klientów, Eckerle korzysta z pełnego rozwiązania proALPHA ERP od 2002 roku.
Eckerle Holding GmbH

Obejrzyj nagranie

Firma AICHINGER GmbH z siedzibą w Wendelstein w Niemczech oferuje rozwiązania do aranżacji wnętrz dla wszystkich obszarów, w których sprzedawana, przygotowywana lub spożywana jest żywność. Zgodnie z filozofią firmy "sukces można skonfigurować", portfolio obejmuje projektowanie bufetów, oświetlenia, urządzeń ze stali nierdzewnej oraz kompleksowe aranżacje profesjonalnych kuchni. Odbiorcami usług są piekarnie, kawiarnie, sklepy mięsne i delikatesy na całym świecie, ale także sieci supermarketów, gastronomia i hotele. Duże projekty o powierzchni do 1500 metrów kwadratowych AICHINGER realizuje w rekordowym czasie. Należą do nich na przykład bufety spożywcze na lotniskach w Wiedniu i Monachium lub na głównych stacjach w Norymberdze, Monachium i Berlinie.
Aichinger

Obejrzyj nagranie

GAUDLITZ GmbH specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokojakościowych precyzyjnych części z tworzywa sztucznego wykonanych z duroplastów i tworzyw termoplastycznych, a także w rozwoju i produkcji wysokiej jakości form. Jest dostawcą kompletnych rozwiązań - od opracowania komponentów, poprzez produkcję form i produkcję części z tworzyw sztucznych, aż po montaż systemów.W produkcji przetwarzanych jest ponad 500 surowców. GAUDLITZ GmbH wykorzystuje rozwiązanie proALPHA od 2012 roku, a trzy lata później firma zdecydowała się na przyłączenie do proALPHA swojego oddziału w Chinach.
Gaudlitz GmbH

proALPHA w praktyce