ERP-News

Notatka prasowa - 31.01.18

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych – nowy klient proALPHA Polska

Z radością informujemy, że kolejny klient dołączył do rodziny proALPHA. Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych z siedzibą w Bielsku-Białej jest wiodącym producentem pojazdów dla służb mundurowych takich jak: straż pożarna, policja, wojsko czy służby cywilne. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, wśród których znajduje się również ciężki, lotniskowy samochód ratowniczo-gaśniczy (Felix 8X8), który w Polsce produkowany jest jedynie przez firmę WISS. 

WISS dużą wagę przywiązuje do inteligentnych rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji technologicznych, dzięki czemu pojazdy opuszczające zakład stanowią kwintesencję współpracy technologii, konstrukcji i designu. Ta cecha doskonale charakteryzuje firmy, które opisujemy naszym hasłem „HIDDEN CHAMPIONS”. 

Proces wyboru systemu rozpoczął się w sierpniu 2016 roku, chociaż firma przygotowywała się do niego dużo wcześniej, stawiając sobie za cel znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania pozwalającego zarządzać bardzo rozbudowaną produkcją projektową. Pod uwagę branych było kilkunastu dostawców systemów do zarządzania produkcją oraz rozwiązań klasy ERP. Po odbyciu szeregu spotkań, w tym trzech prezentacji systemu proALPHA a także zapoznaniu się z możliwościami rozbudowy systemu o CA-Link, Business Cockpit oraz rozwiązanie kadrowe zaprezentowane przez naszego partnera, ostatecznie w listopadzie 2017 r  firma zdecydowała się na nasze rozwiązanie.   

W pierwszym etapie projektu wdrożone będą podstawowe moduły systemu: Zakupy, Sprzedaż, Gospodarka materiałowa, proBEDA, APS, DMS oraz jako uzupełnienie projektu moduły  Finansowe. W dalszej perspektywie firma rozważa również wdrożenie systemu CA-Link oraz Konfiguratora produktów. Niewykluczone, że rozwiązanie proALPHA będzie brane pod uwagę w pozostałych spółkach Grupy.

Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe