ERP-News

Notatka prasowa - 15.05.18

UST-M Sp. z o.o. - nowy klient proALPHA Polska

UST-M Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania oraz instalacji sanitarnych.

Przedsiębiorstwo obecne jest na rynku od 20 lat i zatrudnia niemal 100 pracowników. Posiada własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy oraz magazyny wysokiego składowania liczące ponad 35 tys. m3. Produkcja i montaż odbywają się w Tomaszowie Mazowieckim, skąd firma eksportuje swoje produkty do 30 krajów. Dzięki elastycznemu podejściu do klienta, UST-M produkuje zarówno standardowe artykuły dla dużych sieci handlowych (np. Leroy Merlin), jak i realizuje indywidualne wykonania dla mniejszych klientów. www.ustm.pl

Proces wyboru systemu ERP w spółce UST-M rozpoczął się w październiku 2017 roku. W pierwszym przetargu nie został wyłoniony zwycięzca. W marcu 2018 roku w drodze przetargu wybrano najkorzystniejszą propozycję - oferta proALPHA została uznana za akceptowalną pod kątem wszystkich kryteriów oceny. 

Wdrożenie systemu proALPHA w firmie UST-M rozpoczęło się 01.04.2018r. W pierwszej kolejności uruchomione zostaną podstawowe moduły systemu: Zakupy, Sprzedaż, Gospodarka materiałowa, proBEDA, APS, DMS oraz moduły finansowe: Finanse i księgowość, Środki trwałe i Rachunek kosztów. W dalszej perspektywie firma uruchomi również moduł B2B.

 

 

Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe