ERP-News

Notatka prasowa - 15.12.17

proALPHA wspiera Stowarzyszenie „Nasze Dzieci”

„Okres świąteczny to moment zadumy, refleksji i zwrócenia większej uwagi na słabszych i potrzebujących. Dlatego właśnie w tym roku zrezygnowaliśmy z wysyłki tradycyjnych kartek świątecznych, zastępując je kartkami zaprojektowanymi przez podopiecznych zielonogórskiego Stowarzyszenia” – powiedział Tomasz Majcherek, prezes proALPHA Polska.

Oprócz cyklicznego wsparcia finansowego, przeznaczanego na organizację zajęć, wyjazdów, czy stypendiów dla podopiecznych Stowarzyszenia, postanowiliśmy zorganizować także świąteczną zbiórkę prezentów, w którą zaangażowali się wszyscy pracownicy proALPHA Polska. Wspólnie zebraliśmy dziesiątki upominków, przekazując nie tylko potrzebne przybory szkolne, książki, akcesoria higieniczne, kosmetyki, ale także zabawki, pluszaki, gry planszowe, słodycze czy biżuterię. Tym samym każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem!

Obok wsparcia finansowego, proALPHA chętnie angażuje się także w charytatywne projekty lokalne Stowarzyszenia, takie jak sponsorowanie Biegu Charytatywnego na Wzgórzach Piastowskich. Relacja z majowego wydarzenia dostępna jest pod linkiem:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/zielonogorzanie-pobiegli-dla-szczytnego-celu-wideo-zdjecia,12074618/

Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe