ERP-News

Notatka prasowa - 30.01.18

proALPHA Polska Gepardem Biznesu branży informatycznej

Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Nowoczesnego Biznesu, tytuł „Geparda Biznesu 2017” uzyskało 1160 firm branży informatycznej. Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu Gepardem Biznesu została także proALPHA Polska.

Firmy, które znalazły się w zestawieniu zostały wyróżnione, ponieważ ich wartość rynkowa w latach 2016-2017 wzrosła o więcej niż 10 procent. W przypadku proALPHA Polska wzrost ten wyniósł blisko 60 procent! 

„Cieszymy się, że po raz kolejny proALPHA znalazła się w gronie ‘Gepardów Biznesu’. Jestem przekonany, że nasza pozycja na polskim rynku oraz w rankingach branżowych będzie nadal rosnąć.” powiedział Prezes proALPHA Polska Tomasz Majcherek. „Nie ulega wątpliwości, że polskie firmy sektora MSP coraz częściej usprawniają swoje procesy biznesowe wykorzystując do tego systemy ERP. W dzisiejszych czasach sukces w biznesie bez odpowiedniego narzędzia ERP nie jest możliwy. Pragnę podkreślić, że proALPHA obecna jest nie tylko w rankingach branżowych, ale przede wszystkim u ponad 1800 klientów na całym świecie, w tym ponad 100 w Polsce.” dodaje Tomasz Majcherek.

Instytut Nowoczesnego Biznesu, działający przy Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma”, prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez dziesięć lat przeanalizował wyniki finansowe trzech milionów przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

W rankingu znalazły się firmy, które mogły pochwalić się:

 

  •  przychodami netto o wartości ponad pół miliona złotych, 
  •  ponad 10 tys. zł zysku netto, 
  •  dodatnią wartością kapitału.

 

Więcej szczegółów oraz uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, znajdują się na poniższej stronie: http://europejskafirma.pl/16050,gepardy-biznesu-2017-informatyki


Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe