ERP-News

Notatka prasowa - 19.12.17

Nowa lokalizacja oddziału proALPHA w Gliwicach

Z radością informujemy o nowym oddziale proALPHA w Gliwicach! Od stycznia 2018r. zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby, mieszącej się na terenie Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju przy ul. Bojkowskiej 37P. Firma wciąż znajduje się na terenie śląskiej „Doliny Krzemowej”, przeprowadzka miała miejsce do sąsiedniego budynku, oddanego do użytku na początku 2017r.

W związku z nieustannym rozwojem firmy i dynamicznym wzrostem zatrudnienia, dotychczasowe biuro zamienione zostało na większe, bardziej dopasowane do naszych potrzeb. „Zmiana siedziby firmy była częścią długo planowanej ekspansji. Nowe biuro zapewnia nam teraz jeszcze więcej miejsca dla realizacji prac projektowych. Wszystkim pracownikom życzymy dużo sukcesów oraz owocnej pracy w nowej siedzibie! Mamy nadzieję, że nowe biuro będzie impulsem dla dalszej kreatywnej i efektywnej pracy.” powiedział prezes proALPHA Polska Tomasz Majcherek.

Naszemu zespołowi życzymy wszelkich sukcesów! Aktualnie wzmacniamy team w Gliwicach i poszukujemy programistów oraz konsultantów, więcej szczegółów pod linkiem https://www.proalpha.com/polski/kariera/

Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe