ERP-News

Notatka prasowaIT i organizacjaPrzemysł 4.0 - 26.06.18

Michael Finkler w zarządzie BITKOM ERP

W ramach tegorocznego targów CeBIT w Hanowerze, 12 czerwca 2018 r. komisja Bitkom Enterprise Resource Planning wybrała zarząd, w skład którego wchodzą: Dirk Bingler (GUS Deutschland GmbH), dr Karsten Sontow (Trovarit AG) i Michael Finkler, członek zarządu Grupy proALPHA. Nową postacią w zarządzie jest Frank Naujoks (Microsoft Deutschland GmbH).

Komisja Bitkom Enterprise Resource Planning skupia czołowych producentów systemów ERP i zajmuje się opracowaniem wymagań dostawców i użytkowników nowoczesnych systemów ERP w kontekście Przemysłu 4.0.

"Przemysł 4.0 w Niemczech jest zbyt skoncentrowany na fabrykach. To znacznie więcej niż automatyzacja produkcji i administracji. Internet przedmiotów i rosnąca ekonomia platform wymagają nowych, cyfrowych produktów, usług i przełomowych modeli biznesowych napędzanych przez rynek i zapewniających rzeczywistą wartość dla klienta. Systemy ERP znajdują się w centrum tego procesu. W połączeniu z nowymi technologiami, takimi jak sztuczna inteligencja, Blockchain, druk 3D czy integracja systemów cyfrowych platform, systemy ERP znacząco zyskują na znaczeniu w obliczu cyfrowej transformacji firm.” mówi Michael Finkler.

Więcej informacji o Bitkom ERP dostępnychtutaj

Poleć stronę:

Kontakt prasowy

Dział marketingu

+48 68 50 66 524 marketing@proalpha.pl

Pozostałe notatki prasowe