ERP Marketing und Vertrieb

Zdobywaj klientów i chwytaj szanse na sprzedaż

proALPHA dla sprzedaży i marketingu – Twoje korzyści

Sukces w sprzedaży zależy nie tylko od ceny i jakości produktu. Ważnym atutem w sprzedaży są pozytywne relacje z klientami, umiejętne reagowanie na ich potrzeby oraz płynne i efektywne procesy sprzedaży. Dzięki proALPHA z łatwością sprostasz tym wyzwaniom: szybkie kalkulacje ofert i terminowość sprawią, że staniesz się pożądanym partnerem biznesowym. Jeśli sprawnie kontrolujesz planowanie zbytu i Forecast, już nic nie stoi na przeszkodzie do Twojego sukcesu.

Ustal termin

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rozwiązania dla Twojej branży? Chętnie Ci doradzimy – bez jakichkolwiek zobowiązań.

+48 68 50 66 500 info@proalpha.pl

Moduły dla sprzedaży i marketingu

Zintegrowane rozwiązanie proALPHA umożliwia sprawne odwzorowywanie i sterowanie procesami sprzedaży i marketingu. CRM optymalizuje akwizycję, a konfigurator produktów pozwala pracownikowi sprzedaży zaprojektować produkt razem z klientem. Dzięki zintegrowanemu rachunkowi kosztów masz zawsze pod ręką wszystkie niezbędne dane. Ponadto wielowymiarowy rachunek nośników wyników oraz fachowe narzędzia Business Intelligence umożliwiają Ci szczegółowe analizy sprzedaży.


Nowe trendy i technologie w sprzedaży

proALPHA stale ewaluuje nowe trendy i technologie. Nie wszystko, co nowe i modne, odpowiada potrzebom przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Szczególnie widoczne jest to w kwestiach takich jak transformacja cyfrowa, mobilność i user experience. Dlatego przed dodaniem innowacyjnych rozwiązań do portfolia usług proALPHA najpierw sprawdza ich rentowność i użyteczność dla sprzedaży i marketingu. Więcej informacji na ten temat:

trends

Kompetentne doradztwo gwarantem poprawy jakości danych i raportowania

Realistyczne prognozy muszą opierać się o aktualne i precyzyjne dane. Centralna podstawa danych w proALPHA oraz prawidłowo opracowane dane stanowią solidną bazę. proALPHA doradzi Ci, jak zagwarantować wysoką jakość danych i wprowadzi Cię w tajniki analiz i wskaźników szczególnie ważnych dla marketingu i sprzedaży.

proALPHA Beratung

Projekty partnerskie

W ramach różnorodnych projektów partnerskich proALPHA pracuje nad doskonaleniem już istniejących rozwiązań i tworzeniem nowych, tak aby sprostać wymaganiom swoich użytkowników i być zawsze o jeden krok do przodu niż konkurencja. Partnerzy technologiczni proALPHA dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom przyczyniają się do osiągnięcia tego celu. Współpraca z wybranymi partnerami pozwala proALPHA oferować swoim klientom funkcje, które znacznie wykraczają poza procesy podstawowe przedsiębiorstw małej i średniej wielkości, i wymagają specjalistycznej wiedzy. Dzięki kooperacji z renomowanymi instytutami badawczymi proALPHA jest doskonale przygotowana na innowacje i najnowsze trendy, które niesie ze sobą przyszłość.

Dowiedź się więcej

Materiały informacyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie usługowej proALPHA dla Twojej branży lub o zakresie funkcji naszego kompletnego rozwiązania klasy ERP? Wyślij do nas wiadomość e-mail i zamów pożądane broszury, White Papers, i najnowsze wydanie magazynu klienta.

Zamów materiały informacyjne

proALPHA ERP Raport użytkownika

Wodoodporny system ERP + www.proalpha.de/index.php

 

proALPHA w H2O

 

System proALPHA sprawdził się wielokrotnie jako kompletne rozwiązanie klasy ERP. Dowiedz się, jak H2O usprawnia swoje procesy sprzedaży dzięki kompetentnemu zarządzaniu dokumentacją.

 

Przejdź do raportu użytkownika