ERP Geschäftsführung

Ekspertyza, która rozwinie Twój potencjał

proALPHA – optymalne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa

Dzięki proALPHA jesteś zawsze o jeden krok do przodu. Nasze oprogramowanie, serwis i doradztwo są skrojone na miarę potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. Modularne oprogramowanie z szeroką gamą funkcji specyficznych dla danej branży zapewnia elastyczność i usprawnia digitalizację Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwa jest realizacja wyjątkowo złożonych procesów – teraz i w przyszłości. W celu wzbogacenia portfolia oferowanych rozwiązań ERP proALPHA skupia swoją uwagę na najnowszych trendach takich jak Przemysł 4.0 i rozwija na ich podstawie nowe funkcjonalności, oraz pakiety doradcze skrojone na miarę przedsiębiorstw małej, i średniej wielkości. W ten sposób proALPHA pomaga Ci osiągnąć zamierzone cele i stanowi pewną inwestycję w przyszłość.

Broszury, White Papers i wiele więcej

Wszystkie informacje na temat Twojego zakresu obowiązków możesz zamówić, wysyłając nam wiadomość e-mail.

Zamów broszury

Twój silny partner

W krajach niemieckojęzycznych Grupa proALPHA jest obecnie trzecim co do wielkości dostawcą oprogramowania ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. proALPHA oferuje swoim klientom oprogramowanie i serwis z jednej ręki. Profituje z tego 1800 klientów w ponad 50 krajach. Nasi klienci pochodzą z sektora małych i średnich przedsiębiorstwa – tak jak my. Klienci darzą nas zaufaniem, ponieważ oferujemy im właściwe rozwiązania na różnorodne wyzwania, które niesie ze sobą teraźniejszość i przyszłość. Wspieramy naszych klientów od ponad 20 lat i cieszymy się ponadprzeciętnym wzrostem obrotów.

Dowiedź się więcej

proALPHA w praktyce

trends

Trendy i technologie skrojone na miarę potrzeb przedsiębiorstw małej i średniej wielkości

proALPHA stale ewaluuje nowe trendy i technologie. Nie wszystko, co nowe i modne, odpowiada potrzebom przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Jest to widoczne w przypadku takich zagadnień jak transformacja cyfrowa, Przemysł 4.0, przetwarzanie w chmurze czy usability. Dlatego przed dodaniem innowacyjnych rozwiązań do portfolia usług proALPHA najpierw sprawdza ich rentowność i użyteczność w praktyce. Najlepszym poświadczeniem tej metodyki są pomyślne projekty z zakresu Przemysłu 4.0 z udziałem klientów proALPHA. Więcej informacji na ten temat:

Kierunek internacjonalizacja

proALPHA zapewnia Ci wsparcie wszędzie tam, gdzie projektujesz, produkujesz i wprowadzasz na rynek swoje produkty – z 30 oddziałami i międzynarodową siecią partnerów. Dzięki licznym wersjom językowym i krajowym proALPHA wspiera działalność swoich klientów na międzynarodowych rynkach.

Dowiedź się więcej

Optymalne wsparcie dla każdego działu

Oprogramowanie proALPHA to kompleksowe rozwiązanie dla całego przedsiębiorstwa. Umożliwia ono sprawniejszą realizację codziennych zadań i ułatwia planowanie strategiczne. Pożądany atut każdego menadżera i pracownika

Sprawne połączenie wszystkich modułów gwarantuje bezproblemową współpracę wszystkich działów. W ten sposób proALPHA pozwala zwiększyć produktywność całego przedsiębiorstwa.  

To może Cię zainteresować

Projekty partnerskie

W ramach różnorodnych projektów partnerskich proALPHA pracuje nad doskonaleniem już istniejących rozwiązań i tworzeniem nowych, tak aby sprostać wymaganiom swoich użytkowników i być zawsze o jeden krok do przodu niż konkurencja. Partnerzy technologiczni proALPHA dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom przyczyniają się do osiągnięcia tego celu. Współpraca z wybranymi partnerami pozwala proALPHA oferować swoim klientom funkcje, które znacznie wykraczają poza procesy podstawowe przedsiębiorstw małej i średniej wielkości, i wymagają specjalistycznej wiedzy. Dzięki kooperacji z renomowanymi instytutami badawczymi proALPHA jest doskonale przygotowana na innowacje i najnowsze trendy, które niesie ze sobą przyszłość.

Dowiedź się więcej

Materiały informacyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie usługowej proALPHA dla Twojej branży lub o zakresie funkcji naszego kompletnego rozwiązania klasy ERP? Wyślij do nas wiadomość e-mail i zamów pożądane broszury, White Papers i najnowsze wydanie magazynu klienta.

Zamów materiały informacyjne

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami:

+48 68 50 66 500 info@proalpha.pl