proALPHA IT-Organisation

Wydajność i innowacyjność receptą na sukces

proALPHA w zakresie IT i organizacji – Twoje korzyści

Jak zapewnić sprawne funkcjonowanie systemu IT i jednocześnie nie spuszczać z oka strategicznych tematów takich jak transformacja cyfrowa, i Przemysł 4.0? Dzięki kompletnemu rozwiązaniu klasy ERP oferowanemu przez proALPHA wspierasz i optymalizujesz wszystkie procesy w Twoim przedsiębiorstwie – zarówno teraz, jak i w przyszłości. Modułowa struktura oprogramowania proALPHA oraz możliwość rozszerzania go o zewnętrzne aplikacje zapewniają Ci niezbędną elastyczność. proALPHA daje możliwość odwzorowywania wszystkich standardowych procesów wzdłuż całego łańcucha wartości. Aby pomóc Ci sprostać wszechstronnym zadaniom nowoczesnego działu IT, proALPHA służy Ci radą i wsparciem w każdej sytuacji – od pytań dotyczących codziennej pracy aż po doradztwo strategiczne.

Usprawnij swoje umiejętności w pracy z proALPHA ERP

Naucz się, jak od samego początku efektywnie i profesjonalnie wykorzystywać możliwości proALPHA ERP. Szkolenia proponowane przez proALPHA Academy pogłębią Twoją wiedzę i udoskonalą Twoje umiejętności.

Dowiedź się więcej

Efektywne moduły dla każdego działu

Stabilny system IT usprawniający pracę na wszystkich szczeblach: proALPHA jako kompletne rozwiązanie ERP spaja wszystkie standardowe procesy gospodarcze, począwszy od konstrukcji, a skończywszy na finansach. Twoi przedstawiciele handlowi mają dzięki portalom internetowym nieograniczony dostęp do systemu. Maszyny, zewnętrzne aplikacje oraz partnerzy gospodarczy połączone są ze sobą za pomocą Enterprise Service Bus. Stale powtarzające się procesy oraz procesy, które wymagają koordynacji pomiędzy różnymi działami, mogą zostać zautomatyzowane dzięki wdrożeniu workflow, co w znacznej mierze przyczynia się do digitalizacji przedsiębiorstwa.

Przegląd modułów

proALPHA Beratung

Implementacja, użytkowanie i serwisowanie

proALPHA oferuje wszechstronne doradztwo oraz kompleksowe wsparcie IT. Obejmuje to implementację oprogramowania ERP oraz stały monitoring jego infrastruktury. Ponadto konsultanci proALPHA służą Ci pomocą i poradą w kwestiach takich jak: w jaki sposób pomyślnie zintegrować zewnętrzne aplikacje z oprogramowaniem proALPHA, zapewnić compliance lub stawiać pierwsze kroki w zakresie Przemysłu 4.0. Więcej informacji dotyczących usług konsultingowych proALPHA:

trends

Optymalne wdrażanie trendów i technologii

proALPHA stale ewaluuje nowe trendy i technologie. Nie wszystko, co nowe i modne, odpowiada potrzebom przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Jest to widoczne w przypadku takich zagadnień jak transformacja cyfrowa, Przemysł 4.0, przetwarzanie w chmurze czy usability. Dlatego przed dodaniem innowacyjnych rozwiązań do portfolia usług proALPHA najpierw sprawdza ich rentowność i użyteczność w praktyce. Najlepszym poświadczeniem tej metodyki są pomyślne projekty z zakresu Przemysłu 4.0 z udziałem klientów proALPHA. Więcej informacji:

proALPHA w praktyce

Projekty partnerskie

W ramach różnorodnych projektów partnerskich proALPHA pracuje nad doskonaleniem już istniejących rozwiązań i tworzeniem nowych, tak aby sprostać wymaganiom swoich użytkowników i być zawsze o jeden krok do przodu niż konkurencja. Partnerzy technologiczni proALPHA dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom przyczyniają się do osiągnięcia tego celu. Współpraca z wybranymi partnerami pozwala proALPHA oferować swoim klientom funkcje, które znacznie wykraczają poza procesy podstawowe przedsiębiorstw małej i średniej wielkości, i wymagają specjalistycznej wiedzy. Dzięki kooperacji z renomowanymi instytutami badawczymi proALPHA jest doskonale przygotowana na innowacje i najnowsze trendy, które niesie ze sobą przyszłość.

Dowiedź się więcej

Oddziały proALPHA

Dzięki 27 oddziałom na całym świecie i licznym partnerom proALPHA jest zawsze blisko swoich klientów. proALPHA reaguje kompetentnie i szybko na potrzeby międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych – począwszy od konsultingu, przez implementację, a skończywszy na zarządzaniu projektami.

Dowiedź się więcej

Materiały informacyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie usługowej proALPHA dla Twojej branży lub o zakresie funkcji naszego kompletnego rozwiązania klasy ERP? Wyślij do nas wiadomość e-mail i zamów pożądane broszury, White Papers, i najnowsze wydanie magazynu klienta.

Zamów materiały informacyjne

Międzynarodowy sukces

Z 27 oddziałami, globalną siecią partnerów oraz licznymi wersjami krajowymi i językowymi proALPHA wspiera działalność swoich klientów na międzynarodowych rynkach.

Dowiedź się więcej