proAlpha Referenzen Heros

Raporty użytkownika ERP i referencje

Jak system proALPHA ERP sprawdza się w praktyce? Najlepiej wiedzą o tym przedsiębiorstwa, które codziennie pracują z proALPHA. Raporty użytkownika z różnych branż potwierdzają długoletnie doświadczenie i umiejętności proALPHA w dziedzinie ERP. 

> 25
ans d’expérience en tant
que partenaire des PME
4 500
clients
dans le monde

1 200
salariés
du monde entier
125 000
utilisateurs
dans plus de 50 pays

> 30
sites
dans le monde
12
ans de croissance constante
du chiffre d'affaires

250
développeurs
de logiciel
35
partenariats - dont 5
consacrés à la recherche
Producent maszyn specjalnych, firma isel Germany AG wytwarza między innymi kompletne maszyny CNC sterowane komputerowo i systemy robotów do produkcji chipów. Przez wiele lat proALPHA zapewnia w całej Grupie isel niezawodność dostaw, optymalne zarządzanie zapasami i scentralizowane dane.
isel Germany AG
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Od ponad 60 lat MAJA projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę maszyn dla branży przemysłu spożywczego. Ta rodzinna firma zbudowała na całym świecie ponad 90 000 instalacji, średnio około 2000 rocznie. MAJA współpracuje z proALPHA ERP od 1994 roku, skutecznie zarządzając ogromną różnorodnością produkcji.
MAJA-Maschinenfabrik
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Od 1889 r. Rala GmbH dostarcza branży przemysłowej i rzemieślniczej artykuły techniczne i artykuły BHP. Na 15 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, ponad 18 000 podstawowych pozycji asortymentowych czeka na klientów. Obsługa zamówień, niezawodność i szybkość dostawy są niezwykle ważne. Kluczowym czynnikiem sukcesu jest proALPHA ERP.
Rala GmbH & Co. KG
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

„Dla nas, przedsiębiorstwa średniej wielkości, planującego w przyszłości dalszy rozwój, proALPHA z pewnością jest najlepszym systemem ERP, ponieważ możemy zarządzać wszystkimi procesami wykorzystując tylko jedno rozwiązanie.”
Wolfgang Stein, Prezes DRAHTZUGSTEIN HOLDING GMBH & CO.KG
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

W jedenastu lokalizacjach na całym świecie EckerleHolding GmbH produkuje systemy szczotek i moduły EC dla przemysłu motoryzacyjnego, złożone elementy z tworzyw sztucznych, tłoczone, zintegrowane elementy elektroniczne oraz wiele innych. Aby sprostać wymaganiom swoich klientów, Eckerle korzysta z pełnego rozwiązania proALPHA ERP od 2002 roku.
Eckerle Holding GmbH
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Firma AICHINGER GmbH z siedzibą w Wendelstein w Niemczech oferuje rozwiązania do aranżacji wnętrz dla wszystkich obszarów, w których sprzedawana, przygotowywana lub spożywana jest żywność. Zgodnie z filozofią firmy "sukces można skonfigurować", portfolio obejmuje projektowanie bufetów, oświetlenia, urządzeń ze stali nierdzewnej oraz kompleksowe aranżacje profesjonalnych kuchni. Odbiorcami usług są piekarnie, kawiarnie, sklepy mięsne i delikatesy na całym świecie, ale także sieci supermarketów, gastronomia i hotele. Duże projekty o powierzchni do 1500 metrów kwadratowych AICHINGER realizuje w rekordowym czasie. Należą do nich na przykład bufety spożywcze na lotniskach w Wiedniu i Monachium lub na głównych stacjach w Norymberdze, Monachium i Berlinie.
Aichinger
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

GAUDLITZ GmbH specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokojakościowych precyzyjnych części z tworzywa sztucznego wykonanych z duroplastów i tworzyw termoplastycznych, a także w rozwoju i produkcji wysokiej jakości form. Jest dostawcą kompletnych rozwiązań - od opracowania komponentów, poprzez produkcję form i produkcję części z tworzyw sztucznych, aż po montaż systemów.W produkcji przetwarzanych jest ponad 500 surowców. GAUDLITZ GmbH wykorzystuje rozwiązanie proALPHA od 2012 roku, a trzy lata później firma zdecydowała się na przyłączenie do proALPHA swojego oddziału w Chinach.
Gaudlitz GmbH
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie