trends-mobility-heros

Mobilność

Wsparcie pracownika w każdej lokalizacji

Sprzedaż, magazyn, serwis lub produkcja – rozwiązania proALPHA działające w oparciu o Internet umożliwiają elastyczną pracę niezależnie od lokalizacji. Aby zapewnić optymalne funkcjonowanie procesów, to mobilna technologia musi dopasować się do procesów przedsiębiorstwa, a nie na odwrót. Dokładnie z tego względu proALPHA nie oferuje tylko „jednej i właściwej aplikacji”, a stawia na skalowalne aplikacje internetowe, które zawsze połączone są bezpośrednio z systemem ERP. Ta zasada zapewnia większą elastyczność i bezpieczeństwo inwestycji przy minimalnej potrzebie konserwacji.

Ustal termin

Chcesz się dowiedzieć, jak dzięki mobilnym rozwiązaniom proALPHA możesz ułatwić pracę Twoich pracowników?

+48 68 50 66 500

Mobilność z proALPHA ERP – kluczowe zagadnienia

  • Praca z każdego miejsca na dowolnych urządzeniach
  • Bezpośrednie połączenie z systemem proALPHA stale zapewnia aktualne informacje oraz jednolite operacje workflow
  • Prekonfigurowane rozwiązania dla produkcji, logistyki, obsługi klientów i sprzedaży
  • Prosta obsługa aplikacji internetowych dzięki szablonom najlepszych procedur biznesowych
  • Po odbyciu szkolenia użytkownicy sami mogą konfigurować strony www
  • Kompleksowy konsulting oferuje indywidulane rozwiązania i transfer wiedzy
trends-mobility-content

Mobilny proALPHA ERP dla produkcji i logistyki

Pracownicy działów produkcji i logistyki mogą pracować z systemem proALPHA z każdego miejsca oraz rejestrować online lub offline dane i terminy projektów. Za pomocą urządzeń przenośnych można kompletować artykuły, zarządzać partiami i numerami seryjnymi oraz księgować zapasy.

Wysoka produktywność w obsłudze klienta i sprzedaży

Za pomocą mobilnego rozwiązania dla działu sprzedaży przedstawiciele handlowi mają dostęp do aktualnych informacji o klientach. Łatwo można zarządzać terminami i raportami. proALPHA wspiera również techników w miejscu akcji serwisowej. Technicy zawsze mają dostęp do dokumentów sprzedaży i instrukcji montażu oraz mogą bezpośrednio zgłaszać usługi serwisowe.

System proALPHA ERP w skrócie

Broszura ilustrująca funkcjonalności i obszary zastosowania proALPHA ERP, szczególnie w odniesieniu do małych i średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych.

Pobierz broszurę

Aplikacje internetowe proALPHA to rozwiązania, które mogą być elastycznie dopasowywane.

Elastyczność i bezpieczeństwo inwestycji dzięki aplikacjom internetowym

Rozwiązania mobilne przyczyniają się do wzrostu efektywności procesów w przedsiębiorstwie – aplikacje natywne nie są wystarczająco elastyczne. Z tego względu w proALPHA do podłączania mobilnych funkcji do systemu ERP wykorzystywane są aplikacje internetowe. Aplikacje internetowe mogą być uruchamiane w dowolnej standardowej przeglądarce, niezależnie od urządzenia i platformy.

Pełna integracja

Strony www dla aplikacji mobilnych można przystosowywać do poszczególnych obszarów funkcjonalnych za pomocą proALPHA Web Framework. Ich pełna integracja z systemem proALPHA zapewnia płynne procesy biznesowe. Ponadto portale można łatwo konfigurować i projektować. Po odbyciu szkolenia użytkownicy sami mogą dopasowywać ich wygląd lub konfigurować dodatkowe pola.