proALPHA ERP - Komplettlösung

Kompletne ─ zintegrowane ─ skrojone na miarę potrzeb sektora małych i średnich przedsiębiorstw

System ERP dla całego łańcucha wartości

Każda firma jest wyjątkowa. Wiele przedsiębiorstw małej i średniej wielkości to Hidden Champions, czyli światowi liderzy w swojej niszy. System proALPHA jest tworzony z myślą o wspieraniu zindywidualizowanych procesów biznesowych tych właśnie przedsiębiorstw. Najnowocześniejsza architektura oprogramowania umożliwia zaawansowaną indywidualizację zapewniając jednocześnie nieograniczoną możliwość aktualizacji do najnowszej wersji. Zróżnicowane opcje w chmurze oferują dodatkową elastyczność.

Zakres usług

Szczegółowe informacje na temat proALPHA ERP w pliku PDF.

Pobierz broszurę

proALPHA kompletne rozwiązanie ERP dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – kluczowe zagadnienia

  • Całkowicie zintegrowane, kompletne rozwiązanie ERP
  • Dopasowanie do produkcji na zamówienie, seryjnej oraz do potrzeb handlu
  • Wsparcie działalności na rynkach międzynarodowych
  • Ukierunkowanie na osiągnięcie maksymalnej produktywności i przejrzystości wzdłuż całego łańcucha wartości
  • Nowoczesna architektura oprogramowania umożliwia indywidualne dopasowania oraz rozszerzenia
  • Rozwiązanie w formie oprogramowania lokalnego lub w chmurze
ERP Komplettlösung - proALPHA

Płynne odwzorowanie wszystkich procesów biznesowych

proALPHA jest kompletnym rozwiązaniem stworzonym w celu optymalizacji wszystkich istotnych procesów przedsiębiorstwa. W ofercie znajduje się szeroki zakres funkcjonalności, który obejmuje nie tylko zakupy, gospodarkę materiałową, produkcję, rachunek kosztów i sprzedaż, ale również CRM, Business Intelligence, integrację z systemami CAD, DMS oraz komponenty e-Business.

Wsparcie działalności na międzynarodowych rynkach

Kompletne rozwiązanie proALPHA jest doskonale przygotowane do zaspokajania potrzeb przedsiębiorstw działających na rynkach międzynarodowych. Liczne wersje językowe i krajowe oraz możliwość podłączenia lokalnych systemów innych producentów umożliwiają zarządzenie danymi i informacjami w jednym systemie. na całym świecie.

System proALPHA w Gustav Hensel

System proALPHA sprawdził się wielokrotnie jako kompletne rozwiązanie klasy ERP. Firma Hensel czerpie znaczące korzyści cenowe ze statystyk, które regularnie tworzy w kokpicie zakupów.


Przejdź do raportu użytkownika

„Działamy zamiast tylko reagować. Z proALPHA jesteśmy świetnie przygotowani na wyzwania, które niesie ze sobą przyszłość.”

Joachim Schill, udziałowiec zarządzający w MAJA-Maschinenfabrik Hermann Schill GmbH & Co. KG

Automatyzacja procesów

Minimalizacja obciążenia administracyjnego i czasu potrzebnego na opracowanie danych, odciążenie pracowników wykonujących rutynowe zadania, poprawa przejrzystości oraz niezawodności – dzięki zintegrowanemu Workflow Management możliwe są zarówno sprawna automatyzacja procesów biznesowych, jak i maksymalizacja ich jakości i bezpieczeństwa.

Inwestycja w przyszłość

Dzięki architekturze oprogramowania zorientowanej na usługach i procesach (SOA), przedsiębiorcy mogą szybko i ekonomicznie zmieniać system ERP i dopasowywać go do nowych wyzwań. proALPHA zapewnia w ten sposób przestrzeń do rozwoju, możliwość reakcji na zmiany rynku oraz wykorzystania nowych szans na osiąganie przychodów. W ten sposób dzisiaj oraz w przyszłości zapewnione zostają jednolite procesy dla wszystkich obszarów działalności.

Elastyczność z chmury

Do głównych zalet systemu proALPHA należy jego dostępność zarówno z własnego centrum danych, jak i z chmury – zgodnie z niemieckim prawem. Elastyczny System ERP w chmurze umożliwia sprawniejsze reagowanie na wymagania rynku. Jest to szczególny atut dla przedsiębiorstw, które szybko rosną oraz rozwijają swoją działalność na międzynarodowych rynkach.

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy!

+48 68 50 66 500 info@proalpha.pl