unternehmen-strategie

Długotrwały sukces

Bezpieczna przyszłość z proALPHA

proALPHA należy do wiodących dostawców oprogramowania ERP dla sektora produkcji i handlu hurtowego. Nasi klienci pochodzą z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – tak jak my. Klienci darzą nas zaufaniem, ponieważ oferujemy im właściwe rozwiązania na różnorodne wyzwania, które niesie ze sobą teraźniejszość i przyszłość. Wspieramy naszych klientów od ponad 25 lat i cieszymy się ponadprzeciętnym wzrostem obrotów. Kompetentny personel i siła finansowa pozwalają proALPHA stale rozwijać swoje oprogramowanie i pakiety doradcze. Jest to możliwe także dzięki rozwiązaniu ERP w chmurze oraz nowym oddziałom zagranicznym i wersjom krajowym. Ponadto, aktywnie angażujemy się w liczne inicjatywy w obszarze badań naukowych, zapewniając sobie i swoim klientom przewagę na rynku.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami:

+48 68 50 66 500 info@proalpha.pl

proALPHA – właściwy partner po Twojej stronie

  • Trzeci pod względem wielkości dostawca rozwiązań ERP dla branży produkcji dyskretnej i handlu
  • Ekspert w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw
  • Ciągłe inwestycje w produkt, consulting i serwis ─ wszystko z jednej ręki
  • W regionie, w kraju i za granicą: zawsze blisko
  • Pewna inwestycja na przyszłość dzięki ponadprzeciętnemu wzrostowi
  • Innowacyjność dzięki współpracy z licznymi instytutami badawczymi
  • Globalna sieć partnerów oferujących aplikacje specjalistyczne

Ekspert w swojej branży

Internacjonalizacja, ograniczone zasoby, coraz krótsze czasy dostaw, indywidualizacja produktów oraz redukcja kosztów to tylko niektóre z wyzwań, z którymi boryka się sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Aby odnieść sukces w walce z konkurencją i być zawsze o jeden krok do przodu, przedsiębiorstwa małej i średniej wielkości muszą otworzyć się na cyfryzację. proALPHA wspiera je w realizacji tego przedsięwzięcia. Ponieważ znamy i rozumiemy potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, oferujemy swoim klientom rozwiązanie skrojone na miarę. Zgodnie z naszym motto „We empower Hidden Champions” prowadzimy naszych klientów do celu i pomagamy im osiągnąć upragniony sukces.

unternehmen-strategie-content

proALPHA w praktyce

Wszystko z jednej ręki

proALPHA oferuje oprogramowanie, implementację, doradztwo i szkolenia z jednej ręki. Jako dostawca oprogramowania znamy nasz produkt od podszewki, z czego profitują nasi klienci. proALPHA jako kompletne rozwiązanie klasy ERP odwzorowuje wszystkie istotne procesy podstawowe. Aby sprostać wymaganiom wybiegającym poza zakres tych funkcjonalności, współpracujemy w ramach projektów partnerskich z wiodącymi dostawcami oprogramowania. Oferowane przez nich aplikacje są w pełni zintegrowane z proALPHA, zapewniając sprawny przepływ danych.

Made in Germany, w użyciu na całym świecie

Ponad 250 programistów pracuje w Niemczech nad rozwojem i udoskonaleniem kompletnego rozwiązania proALPHA oraz jego licznych wersji krajowych i językowych. proALPHA zapewnia Ci wsparcie wszędzie tam, gdzie projektujesz, produkujesz i wprowadzasz na rynek swoje produkty – możliwe jest to dzięki 900 pracownikom w 12 niemieckich oddziałach i 15 oddziałach zagranicznych.

Rozwiązanie dla każdej branży

Połączenie standardowej wersji oprogramowania proALPHA z licznymi funkcjami specyficznymi dla danej branży sprawia, że jest ono efektywnym kompletnym rozwiązaniem ERP. Szczególnie sprawdza się ono w branżach takich jak budowa maszyn i instalacji, przemysł elektroniczny i przemysł nowych technologii, przemysł metalurgiczny, przemysł tworzyw sztucznych, handel hurtowy oraz w sektorze dostawców wyposażenia samochodowego. Ponadto, doświadczeni eksperci branżowi proALPHA służą fachową pomocą i zapewniają optymalne wsparcie.

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby

„Pracujemy z proALPHA już od ponad dziesięciu lat i udało nam się w tym czasie ulepszyć wiele procesów.”

dr Jan Rossel, Kaschke Components

Innowacje na zamówienie

proALPHA nie spuszcza z oka innowacyjnych zagadnień takich jak Przemysł 4.0, czy rozwiązania mobilne.  Dzięki kooperacji z renomowanymi instytutami badawczymi i zrzeszeniami, takimi jak Instytut Fraunerhofer, Software-Cluster, RWTH Aachen, Smart Electronic Factory lub SmartFactoryKL, pracujemy wspólnie nad praktycznymi rozwiązaniami wybiegającymi w przyszłość.

Stale rozwijające się portfolio usług

proALPHA już od ponad 25 lat odnosi sukcesy na rynku i cały czas rośnie w siłę.  Dla naszych klientów oznacza to pewną inwestycję, a dla nas solidną bazę do dalszego rozwoju naszego portfolio usług. Obecnie oferujemy klientom także rozwiązanie ERP w chmurze. Nasze oddziały w Chinach, USA i wielu europejskich krajach, gwarantują wsparcie na miejscu. Ponadto, zespół złożony z ekspertów wspiera klientów w stworzeniu rozwiązania skrojonego na potrzeby danej branży i realizowanych w niej procesów. proALPHA stale pracuje nad rozszerzeniem spektrum swoich usług: w formie nowych funkcji, rozwiązań specyficznych dla branży, kolejnych oddziałów za granicą i fachowego doradztwa.

Ustal termin

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym doradztwie proALPHA? Chętnie Ci doradzimy – bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Zadzwoń do nas i ustal termin:

+48 68 50 66 500