Tochterunternehmen

Group Companies

Razem rośniemy w siłę!

Nasze portfolio doskonale uzupełniają humenIT i tisoware, których produkty nie wymagają dodatkowych interfejsów. Precyzyjnie dopasowane rozwiązania pozwalają nam na jeszcze lepszą realizację wymagań klientów. Oznacza to szybszą cyfryzację oraz większy potencjał innowacyjny i bezpieczeństwo inwestycji.

humanIT

Działania humanIT Software GmbH koncentrują się, od założenia spółki w 1997 roku, na tworzeniu i optymalizacji oprogramowania do analizy danych InfoZoom. Niepowtarzalna metoda wizualizacji danych przez InfoZoom sprawia, że mogą być one analizowane przez każdego. Wybrana metoda analizy odpowiada w dużej mierze sposobie analizowania danych przez umysł człowieka. Podstawą są tu mechanizmy, które umożliwiają kompresowanie wszystkich danych do jednej strony. Oprogramowanie do dziś jest opracowywane we współpracy z jego twórcami z Instytutu Frauenhofera.

Dowiedz się więcej o humanIT!

Tochterunternehmen HumanIT

tisoware

tisoware jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań do zarządzania czasem w Niemczech. Dewizą firmy są tradycja i innowacja. Zgodnie ze swoim mottem „Więcej niż tylko HR, bezpieczeństwo i MES!” od ponad 30 lat tisoware oferuje rozwiązania o modułowej strukturze do planowania wykorzystania zasobów ludzkich, zarządzania czasem, zautomatyzowanej rejestracji danych urządzeń i maszyn, kontroli dostępu oraz usługi sieciowe, workflow i MES (Manufacturing Execution Systems).

Dowiedz się więcej o tisoware!

Tochterunternehmen tisoware