proALPHA ERP Systemtechnik

Inżynieria systemów

Podstawa wydajnej infrastruktury ERP

Sprawne działanie systemu ERP wymaga więcej niż tylko stabilnej aplikacji ERP. W zakresie wszystkich zagadnień dotyczących techniki systemowej, proALPHA oferuje zatem kompleksowe usługi doradcze, które są indywidulane, niezależne od producenta oraz bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach. Z profesjonalnego wsparcia można skorzystać zarówno już podczas planowania pierwszej instalacji systemu proALPHA, jak i w przypadku aktualizacji systemu. Usługi doradcze obejmują zarówno indywidulane koncepcje bezpieczeństwa oraz prawa dostępu, jak i coroczne kontrole systemu.

Ustal termin

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym doradztwie proALPHA? Chętnie Ci doradzimy – bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Zadzwoń do nas i ustal termin:

+48 68 50 66 500

Doradztwo w zakresie techniki systemowej w skrócie

  • Coroczna kontrola systemu zapobiega powstawaniu problemów oraz awariom
  • Analiza wydajności oraz optymalizacja całej infrastruktury ERP
  • Środowisko do monitorowania systemu ERP
  • Skalowalność i dostępność dzięki optymalnej wirtualizacji
  • Gwarantowana dostępność dzięki rozwiązaniom typu „standby”
  • Prawidłowe wykorzystanie proALPHA Admin Framework
beratung-systemtechnik-content

Inspekcja systemu

Jeśli samodzielnie obsługujesz i utrzymujesz system ERP proALPHA, upewnij się, że jest on regularnie kontrolowany. Coroczna kontrola systemu ERP, pozwala na wczesne wykrycie problemów i wdrażanie środków zaradczych. W ten sposób można zapobiegać przestojom oraz postępującemu spowolnianiu systemu. Konsultantom proALPHA wystarczy tylko jeden dzień, aby sprawdzić stan systemu, przeanalizować bazę danych oraz kopie zapasowe. W razie potrzeby konsultanci dopasowują konfigurację oraz zalecają dalsze działania.

Analizy oraz optymalizacja wydajności

Skargi użytkowników na wolno działający system proALPHA mogą mieć różne przyczyny. W wielu przypadkach, problem ten nie jest spowodowany bezpośrednio przez proALPHA, ale wynika z kombinacji wielu innych czynników.

Z tego względu, podczas analizowania infrastruktury ERP, konsultanci przyjmują podejście globalne i sprawdzają wszystkie komponenty, w tym bazy danych, środowiska wirtualne, serwery oraz systemy pamięci masowych. Konsultanci o wieloletnim doświadczeniu korzystają przy tym ze sprawdzonych metod oraz list kontrolnych. Stabilna infrastruktura oraz dobrze działający system proALPHA wpływają na zadowolenie użytkowników oraz przyczyniają się do wzrostu efektywności w codziennej pracy.

Optymalizacja monitorowania proALPHA

proALPHA oferuje kompleksowe wsparcie podczas optymalizacji monitorowania. Obecny system kontroli analizowany jest podczas warsztatów, w trakcie których doświadczeni konsultanci pomagają ulepszyć i rozszerzyć system. Wyniki osiągnięte podczas tych warsztatów pozwalają definiować przyszłe kamienie milowe oraz konfigurować własny monitoring środowiska IT.

Od administracji, przez optymalizację wydajności, aż po wirtualizację – w proALPHA uzyskasz rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Twojej infrastruktury ERP.

Wirtualizacja oraz dostępności IT

Dobrym momentem na skontrolowanie architektury IT jest duża zmiana, jak np. aktualizacja systemu proALPHA. Pozwala to odpowiedzieć na pytanie, czy system sprosta przyszłym wymaganiom. Dostępność i skalowalność odgrywają przy tym dużą rolę. Konsultanci proALPHA pomagają dobrać podstawowe parametry i na tej postawie przeanalizować możliwe rozwiązania alternatywne. Konsultanci proALPHA przestrzegają podczas analizowania i dokumentowania zaleceń Federalnego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Techniki Informatycznej (niem. Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik). Analizowane są wszystkie istotne systemy IT, aplikacje, usługi oraz zależności między nimi. W rezultacie powstaje koncepcja przyszłej architektury IT. Ponadto proALPHA udziela konkretnych rekomendacji, dostarcza listę zamówień oraz zbiera i ocenia oferty. Na życzenie proALPHA dostarcza kompletne rozwiązanie z jednej ręki.

Wszystko po kontrolą

proALPHA oferuje swoje wsparcie w zapobieganiu awariom systemu profesjonalnymi usługami doradczymi oraz implementacją rozwiązania typu „standby”. Dzięki temu proALPHA zapobiega przestojom oraz utracie danych z powodu problemów technicznych infrastruktury IT. Rozwiązania typu „standby” to w pełni przygotowane i skonfigurowane systemy produkcyjne, które mogą być wykorzystywane w sytuacjach awaryjnych. W szerokiej ofercie proALPHA znajduje się zarówno dokumentacja sposobu postępowania w sytuacjach awaryjnych, jak i testy i symulacje najgorszych scenariuszy.

Administration Framework

proALPHA Administration Framework ułatwia administrowanie systemem ERP. Również udostępnia złożone funkcje do zarządzania centralnymi komponentami systemu ERP. Komfortowy w obsłudze interfejs WWW zapewnia administratorowi oraz działowi IT dobry podgląd stanu systemu oraz przyczynia się do wzrostu ich efektywności. Framework pozwala na szybsze zakańczanie zadań administracyjnych oraz może być używany przez pracowników, którzy tylko sporadycznie zajmują się administracją systemu proALPHA.

Monitoring Twojego IT

proALPHA oferuje kompleksowe monitorowanie i konserwację systemu, które odciążają dział IT klienta i jednoczenie zostawiają po jego stronie pełną kontrolę nad wszystkimi procesami.

Czytaj dalej