proALPHA ERP Betrieb

Funkcjonowanie systemu ERP

Niezawodne działanie IT oraz system ERP z jednej ręki

Większość małych i średnich przedsiębiorstw chce zarządzać zadaniami IT, danymi i systemami w swojej siedzibie. proALPHA oferuje monitorowanie systemu i wspiera funkcjonowanie infrastruktury ERP oraz aplikacji proALPHA. Menedżerom IT jest coraz trudniej utrzymać sprawne działanie systemu. Wiele działów IT w małych i średnich przedsiębiorstwach jest przytłoczonych stopniem specjalizacji, i wysokim poziomem usług oczekiwanym przez klientów. proALPHA dba o obszar IT, aby klienci mogli skupić się na swojej codziennej działalności biznesowej i na związanych z nią zadaniach.

Ustal termin

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym doradztwie proALPHA? Chętnie Ci doradzimy – bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań. Zadzwoń do nas i ustal termin:

+48 68 50 66 500

Korzyści zdalnych usług serwisowych – stały monitoring i konserwacja

  • Sprawnie działający system IT przyczynia się do wzrostu produktywności w realizacji codziennych zadań
  • Pełna kontrola nad systemem IT i ERP po stronie klienta
  • Odciążenie własnego zespołu IT, dzięki czemu pracownicy mają więcej czasu na inne zadania
  • Profesjonalne wsparcie ze strony dostawcy systemu ERP
  • Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki brakowi potrzeb szkoleniowych
  • Unikanie niedoborów personelu, gdy pracownicy są na zwolnieniu lekarskim lub urlopie
  • Wiarygodne planowanie budżetu IT
proALPHA ERP Beratung: Betrieb

Stały monitoring

proALPHA przejmuje monitorowanie infrastruktury ERP oraz zarządza narzędziami potrzebnymi do tego celu. Zautomatyzowana kontrola sterowana zdarzeniami sprawdza aplikację ERP, bazę danych, interfejsy do systemów powiązanych, jak i systemy operacyjne oraz sprzęt serwerowy.

Wartości progowe dostosowane indywidualnie do klienta służą do określania stanu systemu. W rezultacie klient otrzymuje tylko potrzebne informacje i wsparcie.

Zapobiegawcze usługi serwisowe

Zespół specjalistów proALPHA regularnie wykonuje prace konserwacyjne, których wymaga każdy system ERP. Podczas konserwacji specjaliści czyszczą system i dzienniki, dostosowują konfiguracje serwera aplikacji oraz zarządzają bazą danych proALPHA.

Zdalne usługi serwisowe proALPHA to kompleksowe monitorowanie i konserwacja systemu, które odciążają dział IT klienta i pozostawiają mu pełną kontrolę nad wszystkimi procesami.

Monitoring sterowany zdarzeniami

Eksperci w proALPHA są niezwłocznie powiadamiani o nieregularnych zachowaniach systemu. Indywidulanie analizują każdą nieprawidłowość i w zależności od sytuacji decydują, czy należy podjąć natychmiastowe działanie, czynności konserwacyjne, czy optymalizację wydajności. Wszystkie podejmowane działania są skoordynowane i zaplanowane we współpracy z klientem.

Miesięczny raport

Raport dotyczący systemu proALPHA jest regularnie generowany i dostarcza informacji o zdarzeniach i dostępności w minionym miesiącu. Ponadto w raporcie dokumentowany jest status wszystkich komponentów architektury IT, w tym sprzętu, systemów i sieci. Raporty zawierają również wskazówki dotyczące przyszłych rozszerzeń.

Ulepszona technika systemowa

Eksperci z proALPHA pomagają stworzyć i utrzymać wysoko wydajną infrastrukturę ERP.

Czytaj dalej