proALPHA ERP - Lösung für die Kunststoffindustrie

ERP dla przemysłu tworzyw sztucznych

Z jednego źródła

Wiele przedsiębiorstw z branży tworzyw regularnie opracowuje nowy koncept biznesowy, aby móc się dostosować do zmian na rynku. Kompletne rozwiązanie klasy ERP oferowane przez proALPHA w idealny sposób spełnia ich wymagania. Zapewnia im to pełną kontrolę nad kosztami i procesami, i pozwala uporać się z niskimi cenami zakupu, stale rosnącymi kosztami energii i granulatów oraz krótkimi czasami dostaw.

Planowanie i optymalizowanie wielozasobowe zapewniają optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej oraz wysokie tempo w produkcji. System proALPHA odwzorowuje nie tylko produkcję seryjną, lecz także produkcję jednostkową narzędzi.

Ponadto proALPHA jako zintegrowane rozwiązanie uwzględnia wszystkie działy i oddziały przedsiębiorstwa. Począwszy od zarządzania projektami, poprzez logistykę, produkcję i controlling, a skończywszy na kierownictwie: wszystkie działy połączone są ze sobą poprzez przejrzyste procesy i mają zawsze dostęp do aktualnych danych. 

GAUDLITZ GmbH specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokojakościowych precyzyjnych części z tworzywa sztucznego wykonanych z duroplastów i tworzyw termoplastycznych, a także w rozwoju i produkcji wysokiej jakości form. Jest dostawcą kompletnych rozwiązań - od opracowania komponentów, poprzez produkcję form i produkcję części z tworzyw sztucznych, aż po montaż systemów.W produkcji przetwarzanych jest ponad 500 surowców. GAUDLITZ GmbH wykorzystuje rozwiązanie proALPHA od 2012 roku, a trzy lata później firma zdecydowała się na przyłączenie do proALPHA swojego oddziału w Chinach.
Gaudlitz GmbH
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Moduły istotne dla Twojej gałęzi przemysłu:

 • Pełna integracja działu konstrukcji

  Rozwiązanie proALPHA umożliwia integrację prac konstrukcyjnych z system ERP. Możliwe jest to dzięki CA-Link.

  Dowiedz się więcej o danym Module Integracja CAD

 • Od narzędzi do produkcji na wielką skalę

  proALPHA odwzorowuje produkcję jednostkową oraz produkcję seryjną. Jest to szczególnie istotne dla przedsiębiorstw, które same produkują swoje narzędzia. Kompletne rozwiązanie klasy ERP oferuje optymalne planowanie i sterowanie od początku do końca.

  Dowiedz się więcej o danym Module Produkcja

 • Kompetentne decyzje

  Narzędzia proALPHA Business Intelligence zapewniają Ci aktualne wskaźniki, graficzne zestawienia oraz możliwość analizy dużej ilości danych, pomagają Ci tym samym w podjęciu ważnych decyzji.

  Dowiedz się więcej o danym Module Business Intelligence (BI)

 • Bezgraniczna współpraca

  proALPHA umożliwia włączenie do Twoich procesów zewnętrznych partnerów, dostawców oraz międzynarodowych oddziałów. To poprawia płynność realizacji procesów i usprawnia współpracę na wszystkich szczeblach.

  Dowiedz się więcej o danym Module Integration Workbench

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby

Raporty użytkownika dla Twojej branży     Wszystkie raporty użytkownika

Dobre przygotowanie na teraz i na przyszłość

proALPHA łączy w sobie standardowe funkcjonalności oraz funkcje typowe dla branży, aby móc sprostać wymaganiom przemysłu tworzyw sztucznych, od produkcji narzędzi po długie czasy przezbrojenia. Przyszłość należy do Ciebie: oprogramowanie proALPHA rozwijane jest z myślą o najnowszych technologiach i trendach takich jak druk 3D, Przemysł 4.0 oraz internacjonalizacja.

System proALPHA ERP w skrócie