proALPHA ERP - Lösung für die Automotive

System ERP dla dostawców wyposażenia samochodowego

Producenci i dostawcy OEM odnoszą sukcesy

Jakość produktów, optymalizacji kosztów, harmonogramy dostaw lub kontrakty terminowe: wymogi wzdłuż łańcucha dostaw dyktowane przez producentów OEM (Original Equipment Manufacturer) stawiają ogromne wyzwania przed dostawcami wyposażenia samochodowego. System proALPHA ERP pozwoli Ci dostosować Twoje procesy biznesowe do przepływu pracy producentów OEM i tym samym umożliwi Ci sprostać ich wymaganiom. proALPHA zarówno kontroluje wszystkie procesy wzdłuż łańcucha dostaw, jak i koordynuje logistyczne oraz handlowe operacje pomiędzy dostawcą a producentem OEM. W ten sposób zarówno produkcja, jak i logistyka spełniają odgórnie dyktowane wymagania. Pozwala Ci to zagwarantować terminowość realizacji dostaw, uwzględniając wcześniej ustalone interwały dostaw i wymagane opakowania. Ponieważ zlecenia do kontraktu lub zlecenia do zamówienia wysyłane są automatycznie dzięki opcji workflow, zawsze masz pod kontrolą Twój potencjał w zakresie dostaw.

Ponadto proALPHA przyspiesza czasy realizacji: w pełni zautomatyzowane operacje workflow oraz integracja procesów EDI umożliwiają efektywną współpracę pomiędzy producentami OEM a dostawcami surowców. Cały łańcuch dostaw może być kontrolowany i sterowany za pomocą jednego, niezwykle intuicyjnego interfejsu.

proALPHA specjalnie na potrzeby Twojej branży

Dalsze informacje na temat wykorzystania proALPHA w branży dostawców wyposażenia samochodowego znajdują się w pliku PDF.

Pobierz broszurę

W jedenastu lokalizacjach na całym świecie EckerleHolding GmbH produkuje systemy szczotek i moduły EC dla przemysłu motoryzacyjnego, złożone elementy z tworzyw sztucznych, tłoczone, zintegrowane elementy elektroniczne oraz wiele innych. Aby sprostać wymaganiom swoich klientów, Eckerle korzysta z pełnego rozwiązania proALPHA ERP od 2002 roku.
Eckerle Holding GmbH
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Moduły istotne dla Twojej gałęzi przemysłu:

 • Doskonała koordynacja rozwoju produktu

  Zintegrowane zarządzanie projektami daje Ci możliwość precyzyjnego rozwoju i optymalizacji Twoich komponentów. Począwszy od pomysłu, poprzez prototyp, a skończywszy na produkcji – dzięki proALPHA masz swoje produkty zawsze pod kontrolą.

  Dowiedz się więcej o danym Module Zarządzanie projektami

 • Koszty zawsze na oku

  Wielowymiarowy rachunek nośników wyników przyczynia się w znacznej mierze do przejrzystości procesów. Umożliwia on szczegółową analizę obrotów i marż pokrycia według artykułów, grup towarów, dziedzin lub klientów. Dzięki temu w mgnieniu oka możesz sprawdzić, czy zaplanowane zyski zostały rzeczywiście osiągnięte.

  Dowiedz się więcej o danym Module Rachunek kosztów

 • Nieograniczone możliwości dostaw

  Klient zamawia, ty dostarczasz: just in time (dostawy na czas), just in sequence (dostawy sekwencyjne) lub w wymaganych pojemnikach i z odpowiednimi etykietami.

  Dowiedz się więcej o danym Module Sprzedaż

 • Płynna możliwość śledzenia

  Zarządzanie partiami zapewnia Ci pożądane informacje w odpowiednim momencie i pozwala oznakować materiały, i produkty w jednoznaczny sposób. Pozwala to z łatwością zdeterminować pochodzenie i wykorzystanie danego produktu lub materiału.

  Dowiedz się więcej o danym Module Gospodarka materiałowa

 • Optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej

  proALPHA uwzględnia w planowaniu i sterowaniu produkcji wszystkie istotne zasoby, takie jak pracownicy, materiały czy maszyny. Dzięki temu zapewnione jest optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej maszyn oraz krótkie czasy dostaw – zarówno w produkcji prototypów i narzędzi, jak i w zakresie produkcji seryjnej lub produkcji na zlecenie.

  Dowiedz się więcej o danym Module Produkcja

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby

Raporty użytkownika dla Twojej branży     Wszystkie raporty użytkownika

Partner z ekspertyzą branżową

Dostawcy wyposażenia samochodowego z sektora średnich przedsiębiorstw mają szczególne wymagania wobec systemu ERP. proALPHA poznała potrzeby tej branży dzięki licznym, wspólnie realizowanym projektom i doskonałe spełnia jej oczekiwania. Wydajny, efektywnie działający system ERP z funkcjonalnościami specyficznymi dla danej branży zapewnia Ci optymalne wsparcie w realizacji codziennych zadań. Jako członek ITA (Automotive Partnership Association) Grupa proALPHA jest zawsze doskonale poinformowana o najnowszych trendach i innowacjach w branży.

System proALPHA ERP w skrócie