proALPHA ERP - Lösung für den Möbel- und Ladenbau

System ERP w produkcji mebli i wyposażenia sklepowego

Konkurencyjność dzięki zdigitalizowanym procesom

W dzisiejszej dobie producenci mebli i wyposażenia sklepowego skonfrontowani są ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na indywidualne produkty i kwitnącym handlem online. proALPHA pomaga im sprostać tym wyzwaniom i zachować konkurencyjność. Dzięki optymalizacji planowania zasobów oraz sprawnej kontroli wykorzystania drogich surowców przedsiębiorstwa mogą sprostać ciągłemu naciskowi na obniżkę cen i utrzymać przy tym wysoką jakość produktów.

Zautomatyzowane procesy biznesowe stanowią najlepszą podstawę handlu elektronicznego np. własnego sklepu internetowego. Konfigurator produktów w połączeniu z pełną cyfryzacją planowania produkcji pozwalają urzeczywistniać indywidulane życzenia klientów.

Projekty klientów mogą być przedstawiana jako modele 3D, co otwiera nowe możliwości biznesowe. Liczne wersje językowe i krajowe oferowane przez proALPHA sprzyjają rozwojowi biznesu międzynarodowego.

proALPHA specjalnie na potrzeby Twojej branży

Dalsze informacje na temat wykorzystania proALPHA w produkcji mebli i wyposażenia meblowego znajdują się w pliku PDF.

Pobierz broszurę

Firma AICHINGER GmbH z siedzibą w Wendelstein w Niemczech oferuje rozwiązania do aranżacji wnętrz dla wszystkich obszarów, w których sprzedawana, przygotowywana lub spożywana jest żywność. Zgodnie z filozofią firmy "sukces można skonfigurować", portfolio obejmuje projektowanie bufetów, oświetlenia, urządzeń ze stali nierdzewnej oraz kompleksowe aranżacje profesjonalnych kuchni. Odbiorcami usług są piekarnie, kawiarnie, sklepy mięsne i delikatesy na całym świecie, ale także sieci supermarketów, gastronomia i hotele. Duże projekty o powierzchni do 1500 metrów kwadratowych AICHINGER realizuje w rekordowym czasie. Należą do nich na przykład bufety spożywcze na lotniskach w Wiedniu i Monachium lub na głównych stacjach w Norymberdze, Monachium i Berlinie.
Aichinger
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Moduły istotne dla Twojej gałęzi przemysłu:

 • Implementuj indywidualne rozwiązania

  Przy pomocy konfiguratora produktów proALPHA możesz szybko i sprawnie konfigurować, i kalkulować indywidualne warianty produktów. Ponieważ konfigurator produktów jest dostępny także poprzez stronę www, korzystać mogą z niego zarówno pracownicy terenowi, jaki i dział sprzedaży online.

  Dowiedz się więcej o danym Module Konfigurator produktów

 • Efektywne planowanie produkcji

  Zmniejszenie zużycia materiału i skrócenie czasów produkcji: możliwe jest to dzięki zarządzaniu strukturami produktów specyficznemu dla branży oraz innowacyjnemu planowaniu i sterowaniu produkcją. W ten sposób masz pod kontrolą nawet szeroką gamę wariantów produktów.

  Dowiedz się więcej o danym Module Produkcja

 • Płynny przepływ pracy

  Automatyzacja procesów biznesowych gwarantuje sprawną komunikację na wszystkich szczeblach oraz daje możliwość do kreatywnego rozwoju. Projektant procesów gospodarczych proALPHA GPD odwzorowuje wszystkie procesy realizowane w Twoim przedsiębiorstwie i daje ci tym samym możliwość ich optymalizacji.

  Dowiedz się więcej na temat narzędzi do implementacji systemu ERP

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby

Raporty użytkownika dla Twojej branży     Wszystkie raporty użytkownika

Skrojone na miarę potrzeb przemysłu meblarskiego

Kompletne rozwiązanie klasy ERP oferuje przedsiębiorstwom działającym w sektorze przemysłu meblarskiego szeroką gamę funkcjonalności specyficznych dla ich branży, takich jak zarządzanie strukturami produktów lub portal klienta.

System proALPHA ERP w skrócie