proALPHA ERP: Branche Elektrotechnik

ERP dla branży elektrotechniki i nowych technologii

Zawsze o jeden krok do przodu

Dzisiejsze innowacje w branży elektroniki i elektroniki to już jutro standard. Przedsiębiorstwa działające w sektorze nowych technologii muszą rozwijać nowe produkty z niezwykle wysoką częstotliwością, aby zawsze być o krok do przodu niż konkurencja. System ERP optymalizuje przepływ pracy i daje ci tym samym przestrzeń potrzebną na rozwój Twojej kreatywności.

System proALPHA jest dopasowany do potrzeb produkcji na zlecenie, produkcji wariantów oraz produkcji seryjnej i sprawnie łączy ze sobą procesy realizowane w całym przedsiębiorstwie. Dzięki temu możliwe jest zautomatyzowanie przepływu pracy, od zaopatrzenia aż po usługi posprzedażowe. Wszystkie dane i dokumenty są przechowywane centralnie, i łatwo dostępne. Elektryczne struktury produktów oraz modele CAD są zawsze dostępne a numery seryjne i numery partii dają się bezproblemowo prześledzić.

W zintegrowanym module Zarządzanie projektami zdefiniowane są wszystkie zasoby potrzebne do realizacji danego projektu. Pozwala to na lepszą koordynację i optymalizację procesu zaopatrzenia w niezbędne komponenty.

proALPHA specjalnie na potrzeby Twojej branży

Dalsze informacje na temat wykorzystania proALPHA w branży elektroniki i nowych technologii znajdują się w pliku PDF.

Pobierz broszurę

W jedenastu lokalizacjach na całym świecie EckerleHolding GmbH produkuje systemy szczotek i moduły EC dla przemysłu motoryzacyjnego, złożone elementy z tworzyw sztucznych, tłoczone, zintegrowane elementy elektroniczne oraz wiele innych. Aby sprostać wymaganiom swoich klientów, Eckerle korzysta z pełnego rozwiązania proALPHA ERP od 2002 roku.
Eckerle Holding GmbH
Obejrzyj nagranie

Obejrzyj nagranie

Moduły istotne dla Twojej gałęzi przemysłu:

 • Pełna integracja konstrukcji

  System proALPHA zapewnia płynny przepływ danych i informacji między działem konstrukcyjnym, i resztą przedsiębiorstwa. Dzięki proALPHA CA-Link możliwa jest integracja wszystkich znanych systemów CAD z systemem ERP.

  Dowiedz się więcej o danym Module Integracja CAD

 • Łatwo skalowalna produkcja

  proALPHA gwarantuje maksymalną niezawodność i elastyczność w planowaniu, i sterowaniu produkcją – dotyczy to nie tylko produkcji jednostkowej, wariantów oraz seryjnej, lecz także produkcji pojedynczych części lub całych produktów.

  Dowiedz się więcej o danym Module Produkcja

 • Trafne decyzje

  Narzędzia Business Intelligence oferowane przez proALPHA stanowią niezawodną podstawę do podjęcia trafnych decyzji. Z palety różnorodnych danych filtrujesz te, których potrzebujesz, analizujesz je i przedstawiasz za pomocą interaktywnych kokpitów.

  Dowiedz się więcej o danym Module Business Intelligence (BI)

 • System z przyszłością

  proALPHA Integration Workbench (INWB) to idealne rozwiązanie w zakresie Przemysłu 4.0. Zapewnia ono płynność procesów i dane w czasie rzeczywistym. Umożliwia to sprawne połączenie systemów, sensorów, oddziałów oraz zewnętrznych partnerów biznesowych.

  Dowiedz się więcej o danym Module Integration Workbench

 • Dokumentacja zgodna z normami prawnymi

  Szczególnie w branży elektronicznej wymogi prawne dotyczące dokumentacji są coraz bardziej zaostrzane. proALPHA System zarządzania dokumentami zapisuje centralnie wszystkie istotne dane. Dzięki temu są one zawsze dostępne.

  Dowiedz się więcej o danym Module System zarządzania dokumentami (DMS)

proALPHA ERP ─ liczby przemawiają za nami

Za doskonałym rozwiązaniem ERP kryje się silne przedsiębiorstwo: Grupa proALPHA cieszy się sukcesem w Niemczech i na całym świecie dzięki swojej innowacyjności, zadowoleniu użytkowników i bliskości do klienta.

proALPHA ─ fakty i liczby

Raporty użytkownika dla Twojej branży     Wszystkie raporty użytkownika

System ERP skrojony na miarę potrzeb sektora MŚP

Wiele przedsiębiorstw z branży elektrotechnicznej odniosło swój sukces dzięki proALPHA. proALPHA integruje w swoim kompletnym rozwiązaniu funkcjonalności specyficzne dla danej branży ze standardowymi funkcjami, oferuje szkolenia, doradztwo oraz usługi serwisowe skrojone na miarę potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

System proALPHA ERP w skrócie