proALPHA ERP: Aufgabenbereich Service

Efektywny i kompetentny serwis

proALPHA dla back office i przedstawicieli handlowych – Twoje korzyści

Niezawodność i wysoka jakość produktów musi być kontynuowana w serwisie. W serwisie liczy się podjęcie właściwych kroków, we właściwym czasie. Wymaga to kompletnych i aktualnych informacji, tak aby możliwe było efektywne planowanie akcji serwisowych, pracowników, pojazdów i środków pomocniczych. proALPHA wspiera Cię w tym zakresie nie tylko dzięki kompleksowemu oprogramowaniu, lecz także poprzez indywidualne doradztwo np. w zakresie serwisu zapobiegawczego.

Wsparcie na wszystkich szczeblach

Przedstaw nam swoje wymagania, a my chętnie Ci doradzimy!

+48 68 50 66 500

Moduły usprawniające Twoją obsługę klienta

Począwszy od przyjęcia zgłoszenia serwisowego, a skończywszy na usłudze naprawczej u klienta – proALPHA odwzorowuje wszystkie procesy z zakresu obsługi klienta. Moduły proALPHA usprawniają i optymalizują Twój serwis


Trendy i technologie gwarantem efektywności

Mobilność oprogramowania ERP oraz ulepszenie user experience zwiększa produktywność każdego pracownika, niezależnie od miejsca i stanowiska pracy. Dzięki proALPHA wszyscy pracownicy zawsze mają pod ręką pożądane informacje. Serwis zapobiegawczy to serwis w odpowiednim czasie. Pozwala to zoptymalizować przedziały konserwacji. Więcej informacji:

trends

proALPHA w praktyce

Projekty partnerskie

W ramach różnorodnych projektów partnerskich proALPHA pracuje nad doskonaleniem już istniejących rozwiązań i tworzeniem nowych, tak aby sprostać wymaganiom swoich użytkowników i być zawsze o jeden krok do przodu niż konkurencja. Partnerzy technologiczni proALPHA dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom przyczyniają się do osiągnięcia tego celu. Współpraca z wybranymi partnerami pozwala proALPHA oferować swoim klientom funkcje, które znacznie wykraczają poza procesy podstawowe przedsiębiorstw małej i średniej wielkości, i wymagają specjalistycznej wiedzy. Dzięki kooperacji z renomowanymi instytutami badawczymi proALPHA jest doskonale przygotowana na innowacje i najnowsze trendy, które niesie ze sobą przyszłość.

Dowiedź się więcej

Materiały informacyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie usługowej proALPHA dla Twojej branży lub o zakresie funkcji naszego kompletnego rozwiązania klasy ERP? Wyślij do nas wiadomość e-mail i zamów pożądane broszury, White Papers, i najnowsze wydanie magazynu klienta.

Zamów materiały informacyjne

proALPHA w praktyce

Od dziesięcioleci zarówno nasze kompleksowe rozwiązanie klasy ERP, jaki wszechstronne usługi konsultingowe cieszą się uznaniem klientów.

Przejdź do referencji