proALPHA Finanzwesen

Większa przejrzystość, mniejszym kosztem

proALPHA w finansach i controllingu – Twoje korzyści

proALPHA ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko bilans czy rachunek zysków i strat. Nasze oprogramowanie wspiera Cię także w zakresie planowania finansowego, podejmowania decyzji inwestycyjnych i zarządzania ryzykiem. Wszystkie moduły są ze sobą ściśle powiązane i funkcjonują w oparciu o tę samą podstawę danych. Umożliwia to natychmiastowy wgląd w pożądane informacje i liczby, niezależnie od oddziału czy kraju. Niezwykle dokładne i obszerne sprawozdania pomagają w podjęciu strategicznych decyzji. Ponadto proALPHA gwarantuje Ci zawsze aktualne dane. Zmiany legislacyjne są niezwłocznie odwzorowywane w oprogramowaniu, a klienci otrzymują szczegółowe informacje na ich temat.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami:

+48 68 50 66 500 info@proalpha.pl

Moduły dla finansów i controllingu

Możliwości proALPHA wykraczają daleko poza standardowe funkcje finansów i księgowości oraz rachunku kosztów. Jako kompletne rozwiązanie klasy ERP proALPHA zapewnia swoim klientom wsparcie zarówno w zarządzaniu płynnością finansową, jak i majątkiem trwałym. Narzędzia Business Intelligence skrojone na miarę potrzeb przedsiębiorstw małej i średniej wielkości przyśpieszają i usprawniają controlling.


Jak usprawnić raportowanie i zapewnić compliance

Optymalizacja procesów sprawozdawczych sprawi, że liczby zaczną pracować na Twoją korzyść. Doradcy proALPHA pomogą Ci dostosować raportowanie do Twoich potrzeb, tak że zawsze otrzymasz dokładnie te  informacje, których potrzebujesz w danym momencie. Nasi doradcy udzielą Ci wsparcia w kwestiach compliance oraz efektywnego opracowywania i aktualizacji danych. 

proALPHA Beratung

Projekty partnerskie – profesjonalne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Dzięki proALPHA przedsiębiorstwa małej i średniej wielkości mogą odwzorowywać procesy podstawowe wzdłuż całego łańcucha wartości. Niektóre procesy wymagają jednak szczególnej wiedzy np. w zakresie sprawozdawczości finansowej. W celu zdobycia niezbędnej wiedzy proALPHA współpracuje z wybranymi partnerami, którzy są ekspertami w danej branży. Ponadto w ramach kooperacji proALPHA z renomowanymi instytutami badawczymi powstają innowacyjne idee i rozwiązania, które znajdują zastosowanie w praktyce.

Dowiedź się więcej

proALPHA w praktyce

To może Cię zainteresować

Materiały informacyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie usługowej proALPHA dla Twojej branży lub o zakresie funkcji naszego kompletnego rozwiązania klasy ERP? Wyślij do nas wiadomość e-mail i zamów pożądane broszury, White Papers, i najnowsze wydanie magazynu klienta.

Zamów materiały informacyjne